Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині відбувся благодійний ярмарок на підтримку поранених бійців АТО

В Ладижині відбувся благодійний ярмарок на підтримку поранених бійців АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3851_dscn3246.jpg

15 листопада в Ладижині відбувся благодійний ярмарок-розпродаж на підтримку поранених учасників АТО, які перебувають на лікуванні у Вінницькому клінічному шпиталі. За результатами проведеного ярмарку було зібрано кошти в сумі 3тис.грн.


15 листопада в Ладижині відбувся благодійний ярмарок-розпродаж на підтримку поранених учасників АТО, які перебувають на лікуванні у Вінницькому клінічному шпиталі.

Благодійний захід ініціювали міські громадські організації «Жінки-трудівниці «За майбутнє дітей України» та «Служба спілкування між інвалідами України» за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді міської ради та МЦ СССДМ. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

На ярмарку бажаючі могли придбати за зниженими цінами борошно, декілька різновидів круп, одяг, взуття та іграшки, які вже були у використанні. Активісти громадських організацій підготовили на продаж декілька різновидів домашніх пиріжків, які містяни купували із задоволенням.

За результатами проведеного ярмарку для підтримки поранених було зібрано кошти в сумі 3тис.грн.
Організатори заходу щиро вдячні всім небайдужим жителям міста, які долучилися до збору коштів.
18 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 463 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль