Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 В Ладижині відбулись урочистості з нагоди 19-ї річниці Конституції України

В Ладижині відбулись урочистості з нагоди 19-ї річниці Конституції України

26 червня у великій залі ПКВС «Прометей» відбулись урочисті збори громади з нагоди відзначення 19-ї річниці Конституції України. Під час урочистостей кращих працівників підприємств міста та активної молоді було нагороджено почесними грамотами від міської влади. Потому на присутніх чекав святковий концерт за участі найкращих колективів художньої самодіяльності міста.

26 червня у великій залі ПКВС «Прометей» відбулись урочисті збори громади з нагоди відзначення 19-ї річниці Конституції України.

Урочистості розпочалися на святковій ноті - внесенням Державного Прапора України під звуки маршу та виконанням Державного гімну України.

Слово для привітання було надано заступнику міського голови Олександру Ткачуку.

Пан Ткачук привітав мешканців Ладижина, села Лукашівки та селища Губник із визначною історичною подією – прийняттям головного правового документу держави - Конституції України.

- 28 червня 1996 року в житті народу і української держави сталася визначна історична подія – в результаті тривалого, конституційного процесу прийнята Конституція України. Ця подія ознаменувала важливий етап становлення нашого суспільства і держави, - сказав Олександр Ткачук.

Заступник міського голови розповів історію прийняття основного документу держави – Конституції України та зазначив, що завдяки змінам до Конституції вперше отримає більше прав народ, а не президент чи парламент,.

Під час урочистостей кращих працівників підприємств міста та активної молоді було нагороджено почесними грамотами від міської влади.
За високі трудові здобуткі, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України виконавчий комітет Ладижинської міської ради нагородив:

Радченко Лілію Анатоліївну машиніста подавання палива 4-ї групи паливо-транспортного цеху ДТЕК Ладижинської ТЕС;

Білоножко Юлію Анатоліївну лікаря-педіатра Ладижинського ТМО;

Козир Ольгу Василівну вихователя-методиста д/с «Казка»;

Юрченко Володимира Антоновича водія комунального підприємства «Ладижинський ККП»;

Качковського Ігора Петровича інженера-механіка комбікормового цеху філії внутрішньо-господарського комплексу по виробництву кормів ТОВ «Вінницька птахофабрика»;

Криворотенко Інну Володимирівну майстра цеху виробничої дільниці 2-ї категорії філії переробний комплекс ТОВ «Вінницька птахофабрика»;

Павліченка Олександра Вікторовича начальника відділу по роботі з персоналом Ладижинської виправної колонії;

Джулая Володимира Григоровича юриста КП «Ладжитлосервіс»;

Беху Володимира Михайловича водія ладижинської державно-пожежної дільниці;

Яценко Ігора Семеновича начальника дільниці і сервісного обслуговування філії птахо комплекс ТОВ «Вінницька птахофабрика»

За вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді України почесними грамотами Ладижинської міської ради було нагороджено:

Федорчука Романа Яковича кінорежисера МБК «Лада»;

Сандуляка Андрія Миколайовича завідувача відділення механізації сільського господарства Ладижинського коледжу ВНАУ;

Смірнова Андрія Андрійовича менеджера з логістики ТОВ «Науково-виробнича компанія Білорусь»;

Бібікова Максима Вікторовича приватного підприємця;

Грінченко Олександра Анатолійовича заступника директора з творчих питань КП «Радіо-компанія Лада»;

Баранова Романа Олександровича енергоменеджера АМЕР;

Журбу Андрія Дмитровича опер-уповноваженого сектору карного розшуку Ладижинського міського відділку міліції;

Цягуна Володимира Анатолійовича приватного підприємця.

Для вручення грамот та грошових нагород на сцену було запрошено міського голову Ладижина Валерія Коломєйцева, секретаря Ладижинської міської ради Людмилу Бучко, заступників міського голови Олександра Ткачука та Олександра Олійника.

Валерій Коломєйцев привітав присутніх із державним святом.

- Щиро вітаю вас всіх з великим значним святом – Днем Конституції України!, - сказав Валерій Коломєйцев. - Конституція це основний закон по якому, ми , повинні жити усі без винятку. Цей закон призваний вселяти у нас впевненість, що наші права, права, права наших дітей та онуків, якість нашого життя в нашій країніі буде такою, яку ми заслуговуємо, яку ми бажаємо собі і своїм дітям.

Після хакінчення урочистої частини відбувся святковий концерт за участі найкращих співочих та танцювальних колективів міста.

img_0161.jpg (124.19 Kb)img_0163.jpg (112.38 Kb)img_0166.jpg (106.37 Kb)img_0168.jpg (98.08 Kb)img_0169.jpg (88.54 Kb)img_0172.jpg (122. Kb)img_0180.jpg (130.16 Kb)img_0182.jpg (128.67 Kb)img_0185.jpg (114.89 Kb)img_0187.jpg (126.74 Kb)img_0188.jpg (114.61 Kb)img_0190.jpg (152.76 Kb)img_0191.jpg (104.86 Kb)img_0192.jpg (126.42 Kb)
28 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 914 Коментарів: 10
Написав: piatkovskiy 28.06.2015 - 10:19
Ще не було номінації "найкраща підлиза мера" для найгарячішої начебто опозиціонерки, що бігає з партії в партію, тільки б її наймиліший і найрижіший завжди був при владі, замісь того, щоб пропустити більш гідну людину на зайняття ціеї посади.
aleksandr
Написав: aleksandr 28.06.2015 - 16:43
piatkovskiy, ВІДМІЧАЮТЬ... КОЖНИЙ НОВИЙ ПРЕЗИК ПІД СЕБЕ ПЕРЕФРАЗОВУЕ... І ЯК ЗАВЖДИ НА БЛАГО ОЛІГАРХІЇ... ЯКБИ ЩЕ ЦЕЙ ОСНОВНИЙ ЗАКОН ПРАЦЮВАВ...БРИДКО ЧИТАТИ СПИСОК ВІДМІЧЕНИХ ТА "НАГОРОДЖЕНИХ"...... ОДНА РИЖІВСЬКА СВОРА... НА 80% (ВІДСОТКІВ).
Написав: SNIKERS 28.06.2015 - 20:07
...водители,мастера,менеджеры,предприниматели-представители разного уровня трудового звена.МОЛОДЦЫ ребята!!!Своим трудом в коллективе показываете пример другим.Не обращайте внимание на глупые высказывание тех,кто ничего в этой жизни не смог добиться, окромя того что только гадить и обсуждать то что самому не постижимо! Еще раз МОЛОДЦЫ! Здоровья ВАМ,мира,успехов,так держать!
Написав: La-la-La-la 28.06.2015 - 20:27
SNIKERS, какое эти все люди имеют отношение к конституции?
А может они только и достойны что бы их награждали прихвостни янукоовоща?
Просто срам господний что до сих пор эти придатели Украины
раздают свои никчемные медальки.
Написав: SNIKERS 28.06.2015 - 21:22
1-какое отношение???,да самое прямое,ни смотря ни на что,ни на то - кто бы не стоял при владе,кто бы их не награждал и чем -они РАБОТАЮТ.
2- заслуга их в том,что в коллективе они признаны-лучшими работниками, имеют авторитет,могут и помочь и словом и делом .
3 - и всегда есть те кто создает видимость,что работает и много зависти от того что не может достичь выполнения производственных задач,они вечно чем-то недовольны,одни только разговоры и возмущения.
4-Просто надо работать, а не возмущаться и обливать грязью других.Коллектив должен быть дружным и поддерживать один одного и горе и в радости.
aleksandr
Написав: aleksandr 28.06.2015 - 21:57
SNIKERS, Журба ... Це прихвостень (читай сучасний поліцай) КЛЕПАВ МЕНЕ ПРИКЛАДОМ АВТОМАТА ЗА ТЕ , ЩО Я СПІВАВ ГІМН УКРАЇНИ !!! ПРОТИ НЬОГО ТА ІНШИХ "ПОЛІЦІЯНТІВ" ВІДКРИТО ПРОКУРАТУРОЮ ОБЛ. КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ !!!
Написав: OstapBender 30.06.2015 - 11:58
aleksandr, ну побив він тебе, а ти сидиш і соплі жуєш.. Не має вдома труби чи арматури? От поки люди будуть терпіти їх, доти вони будуть тебе і бити.
Написав: nina 1.07.2015 - 05:24
La-La-La-La, я не согласна, что все не имеют отношения до Конституции. Как минимум один честно имеет право на эту награду и я очень рада, что власть не заметила того , что его наградила. ЙЙЕЕССС!!!!!!
aleksandr
Написав: aleksandr 1.07.2015 - 19:41
OstapBender, А чому ви вирішили , що я їх терплю... Починаючи з далекого 77 року я їх клепаю всіма доступними засобами... Моя біда в тім , що не продаюся і не лягаю і не ляжу під них... СМІЕТЬСЯ ТОЙ ХТО СМІЕТЬСЯ ОСТАНІМ ...Це коротка відповідь.
Написав: Wanch 2.07.2015 - 07:08
aleksandr,
Короткий вопрос: - РЕЗУЛЬТАТ???

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль