Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Топ-5 В Ладижині учасники АТО та члени їх родин отримали психологічну допомогу

В Ладижині учасники АТО та члени їх родин отримали психологічну допомогу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9032_13923370_1141446769267295_3720056614112230646_o.jpg

13 серпня, в Ладижині, на базі Волонтерського центру надання допомоги учасникам АТО відбулась зустріч ладижинських АТОшників та членів їх родин із професійною психологинею Людмилою Євсеєвою.

Інформацію і фото було поширено в соціальній мережі Фейсбук Людмилою Євсеєвою.

- Це вже моя друга робоча поїздка у м.Ладижин, - написала пані Людмила на своїй соціальній сторінці. – І якщо, перша зустріч носила інформаційно-просвітницьку наповненість, то цього разу - це були повноцінні психологічні консультації.

За словами Людмили Євсеєвої, зустріч відбулась за фінансової підтримки міської ради та за посередництва Ладижинського МЦСССДМ.

Нагадаємо, перша тематична зустріч учасників АТО з психологинею відбулась 28 липня в приміщенні Ладижинського міського центру зайнятості.
16 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 348 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль