Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Топ-5 В Ладижині учасники АТО та члени їх родин отримали психологічну допомогу

В Ладижині учасники АТО та члени їх родин отримали психологічну допомогу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9032_13923370_1141446769267295_3720056614112230646_o.jpg

13 серпня, в Ладижині, на базі Волонтерського центру надання допомоги учасникам АТО відбулась зустріч ладижинських АТОшників та членів їх родин із професійною психологинею Людмилою Євсеєвою.

Інформацію і фото було поширено в соціальній мережі Фейсбук Людмилою Євсеєвою.

- Це вже моя друга робоча поїздка у м.Ладижин, - написала пані Людмила на своїй соціальній сторінці. – І якщо, перша зустріч носила інформаційно-просвітницьку наповненість, то цього разу - це були повноцінні психологічні консультації.

За словами Людмили Євсеєвої, зустріч відбулась за фінансової підтримки міської ради та за посередництва Ладижинського МЦСССДМ.

Нагадаємо, перша тематична зустріч учасників АТО з психологинею відбулась 28 липня в приміщенні Ладижинського міського центру зайнятості.
16 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 436 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль