Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині триває ремонт тепломереж

В Ладижині триває ремонт тепломереж

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7715_srurrrs_srurirrrrusrurs.jpg

З 15 травня енергетики почали ремонтувати тепломережі Ладижина

В Ладижині почалася підготовка міських гідромереж до наступного опалювального сезону. Всі планові ремонти погоджені з міською радою. Перший етап перевірки цілісності мережі розпочався 15-го травня і триватиме 12 днів. Про це повідомляють у відділі комунікацій ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Перший етап перевірки завершиться 27 травня. За 12 днів спеціалісти Ладижинської ТЕС проведуть гідравлічні випробування мережі, після чого виявлять дефектні трубопроводи і замінять їх.

Другий етап - ремонт тепломережі з повним дренуванням трубопроводів та випробовування їх на міцність і щільність триватиме майже місяць – з 15 липня по 12 серпня.
18 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 370 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль