Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині триває ремонт тепломереж

В Ладижині триває ремонт тепломереж

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7715_srurrrs_srurirrrrusrurs.jpg

З 15 травня енергетики почали ремонтувати тепломережі Ладижина

В Ладижині почалася підготовка міських гідромереж до наступного опалювального сезону. Всі планові ремонти погоджені з міською радою. Перший етап перевірки цілісності мережі розпочався 15-го травня і триватиме 12 днів. Про це повідомляють у відділі комунікацій ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Перший етап перевірки завершиться 27 травня. За 12 днів спеціалісти Ладижинської ТЕС проведуть гідравлічні випробування мережі, після чого виявлять дефектні трубопроводи і замінять їх.

Другий етап - ремонт тепломережі з повним дренуванням трубопроводів та випробовування їх на міцність і щільність триватиме майже місяць – з 15 липня по 12 серпня.
18 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 434 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль