Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью В Ладижині триває конкурс «Місто своїми руками»

В Ладижині триває конкурс «Місто своїми руками»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3780_misto.jpg
Другий рік поспіль в Ладижині проходить конкурс проектів «Місто своїми руками». Фінансуватимуться проекти з Фонду розвитку громади створеного в рамках реалізації Стратегії Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин.
Наразі триває третій етап конкурсу. Щоб детально дізнатися про умови конкурсу до «Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин» вже звернулось п’ять ініціативних групп.
27 травня координатор проектів Людмила Червонецька провела тренінг з написання грантових заяв, розповіла як правильно оформляти документи, проінформувала представників ініціативних груп про порядок фінансування та терміни реалізації проектів.
- Для того, щоб досягти успіху, необхідно проект чи ідею розробити, тобто описати так, щоб було видно, що ви хочете зробити. Крім того, потрібно чітко віднайти відповіді на питання: на кого це направлено, наскільки це актуально, які ресурси і в яких обсягах знадобляться, хто відповідає за реалізацію проекту, - наголосила пані Людмила.
Головна умова конкурсу, – зазначає координатор, - передбачити співфінансування для реалізації проекту з інших джерел – чи то у вигляді коштів партнерів, чи у формі волонтерської роботи, безоплатного надання послуг, робіт тощо. Шанс втілити у життя свою ідею та отримати грант має кожна ініціативна група, громадська організація чи будь-яке об`єднання однодумців територіальної громади міста, було б бажання! Прийом заяв триває до1 липня.
Це можуть бути проекти, що сприяють об'єднанню громадян за інтересами, місцем проживання та ін., з метою вирішення своїх проблем (наприклад, благоустрій територій навколо та всередині будинків, впорядкування дитячих майданчиків та ін.), вирішення екологічних проблем (збирання та вивіз побутового сміття територій, лісових, водних об'єктів та ін.), проекти у сфері молодіжного і дитячого дозвілля (підтримка молодіжних ініціатив в області культури та мистецтва, метою яких є моральний і духовний розвиток молоді), проекти , що передбачають залучення до занять фізичною культурою і спортом широких верств населення, створення умов для розвитку масових оздоровчих видів спорту та інші креативні і цікаві проекти.
Консультації можна отримати в офісі «Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин» за адресою:
м.Ладижин,вул. Процишина, 10 Г, 2 поверх, або за телефонами 6-12-94, 096-591-72-19.
Нагадаємо, Проект від ДТЕК "Місто своїми руками" стартував у 2013 році.
7 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 718 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль