Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью В Ладижині триває конкурс «Місто своїми руками»

В Ладижині триває конкурс «Місто своїми руками»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3780_misto.jpg
Другий рік поспіль в Ладижині проходить конкурс проектів «Місто своїми руками». Фінансуватимуться проекти з Фонду розвитку громади створеного в рамках реалізації Стратегії Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин.
Наразі триває третій етап конкурсу. Щоб детально дізнатися про умови конкурсу до «Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин» вже звернулось п’ять ініціативних групп.
27 травня координатор проектів Людмила Червонецька провела тренінг з написання грантових заяв, розповіла як правильно оформляти документи, проінформувала представників ініціативних груп про порядок фінансування та терміни реалізації проектів.
- Для того, щоб досягти успіху, необхідно проект чи ідею розробити, тобто описати так, щоб було видно, що ви хочете зробити. Крім того, потрібно чітко віднайти відповіді на питання: на кого це направлено, наскільки це актуально, які ресурси і в яких обсягах знадобляться, хто відповідає за реалізацію проекту, - наголосила пані Людмила.
Головна умова конкурсу, – зазначає координатор, - передбачити співфінансування для реалізації проекту з інших джерел – чи то у вигляді коштів партнерів, чи у формі волонтерської роботи, безоплатного надання послуг, робіт тощо. Шанс втілити у життя свою ідею та отримати грант має кожна ініціативна група, громадська організація чи будь-яке об`єднання однодумців територіальної громади міста, було б бажання! Прийом заяв триває до1 липня.
Це можуть бути проекти, що сприяють об'єднанню громадян за інтересами, місцем проживання та ін., з метою вирішення своїх проблем (наприклад, благоустрій територій навколо та всередині будинків, впорядкування дитячих майданчиків та ін.), вирішення екологічних проблем (збирання та вивіз побутового сміття територій, лісових, водних об'єктів та ін.), проекти у сфері молодіжного і дитячого дозвілля (підтримка молодіжних ініціатив в області культури та мистецтва, метою яких є моральний і духовний розвиток молоді), проекти , що передбачають залучення до занять фізичною культурою і спортом широких верств населення, створення умов для розвитку масових оздоровчих видів спорту та інші креативні і цікаві проекти.
Консультації можна отримати в офісі «Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин» за адресою:
м.Ладижин,вул. Процишина, 10 Г, 2 поверх, або за телефонами 6-12-94, 096-591-72-19.
Нагадаємо, Проект від ДТЕК "Місто своїми руками" стартував у 2013 році.
7 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 709 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль