Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині супермаркет «АТБ» приєднався до патріотичної акції «Підтримай родину Захисника України!»

В Ладижині супермаркет «АТБ» приєднався до патріотичної акції «Підтримай родину Захисника України!»

Як ми вже повідомляли, Жіночий корпус «Народної самооборони» міста Ладижина спільно з Об'єднанням "Самопоміч" – Ладижин ініціювали акцію «Підтримай родину Захисника України!», спрямовану на соціальну підтримку ладижинських сімей чиї чоловіки та сини героїчно захищають нашу Батьківщину.

Активісти звернулись до власників місцевих магазинів та салонів з проханням надавати знижки сім’ям мобілізованих ладижинців при розрахунках за товар.

Першою на заклик відгукнулась мережа супермаркетів «АТБ» і напередодні травневих свят адміністрація ладижинського магазину «АТБ» передала «Народній самообороні» 20 продуктових наборів для солдатських сімей.
Перші пакунки дружини бійців змогли отримати у той же день.

Глибоко цінуючи благородний вчинок власників супермаркету, Жіночий корпус «Народної самооборони» міста Ладижина спільно з Об'єднанням "Самопоміч" – Ладижин висловлюють щиру подяку мережі супермаркетів ТОВ «АТБ» за високу громадянську свідомість та підтримку сімей українських патріотів.

Закликаємо і інших ладижинських підприємців не залишатися осторонь та приєднуватися до патріотичної акції «Підтримай родину Захисника України!».

Незабуваймо, головне сьогодні – наша єдність та взаємна підтримка. Ми всі маємо бути як одна велика родина.

Про детальні умови акції, можна дізнатись за телефонами: 068-706-60-26; 063-62-87-163

4441_dscn4646.jpg (80.11 Kb)1872_dscn4647.jpg (92.12 Kb)2521_dscn4651.jpg (77.04 Kb)
10 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 582 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль