Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині створено Жіночий корпус народної самооборони

В Ладижині створено Жіночий корпус народної самооборони

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4722_dscn3233.jpg

Війна на Сході змусила тисячі українських чоловіків взяти до рук зброю та стати на захист суверенітету нашої держави. Не став виключенням і Ладижин. Сьогодні близько сотні ладижинців несуть свою службу у зоні антитерористичної операції. Майже в кожного з них вдома залишились близькі люди – діти, жінки, батьки.

Тому, сьогодні місту конче необхідна громадська організація, яка стане надійним підґрунтям для об’єднання членів сімей мобілізованих бійців та допомагатиме нашим воякам на передовій.

З цією метою на базі громадського формування «Народна самооборона міста Ладижина» створено Жіночий корпус до складу якого увійшла жіноча частина самооборони, а також дружини та матері мобілізованих ладижинських вояків. Жінки об’єдналися щоб не зламатися, вистояти та підтримати один одного у цей нелегкий час та заявити про себе та свої проблеми на офіційному рівні.

Новостворений Жіночий корпус готовий рішуче захищати інтереси родин військовослужбовців, допомагати та підтримувати їх.
Серед пріоритетних напрямків діяльності – збір гуманітарної та матеріальної допомоги для військових АТО, психологічний супровід сімей мобілізованих, допомога демобілізованим військовослужбовцям у соціально-психологічній адаптації, а також активна участь у житті громади міста Ладижина.

Користуючись нагодою, Жіночий корпус Народної самооборони міста Ладижина запрошує до своїх лав всіх бажаючих з дружин, матерів мобілізованих та закликає до єдності волонтерського руху в місті Ладижин.

За детальною інформацією можна звернутися до Штабу народної самооборони міста Ладижина, або за телефоном: 096-485-16-58
31 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 464 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль