Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині створено Жіночий корпус народної самооборони

В Ладижині створено Жіночий корпус народної самооборони

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4722_dscn3233.jpg

Війна на Сході змусила тисячі українських чоловіків взяти до рук зброю та стати на захист суверенітету нашої держави. Не став виключенням і Ладижин. Сьогодні близько сотні ладижинців несуть свою службу у зоні антитерористичної операції. Майже в кожного з них вдома залишились близькі люди – діти, жінки, батьки.

Тому, сьогодні місту конче необхідна громадська організація, яка стане надійним підґрунтям для об’єднання членів сімей мобілізованих бійців та допомагатиме нашим воякам на передовій.

З цією метою на базі громадського формування «Народна самооборона міста Ладижина» створено Жіночий корпус до складу якого увійшла жіноча частина самооборони, а також дружини та матері мобілізованих ладижинських вояків. Жінки об’єдналися щоб не зламатися, вистояти та підтримати один одного у цей нелегкий час та заявити про себе та свої проблеми на офіційному рівні.

Новостворений Жіночий корпус готовий рішуче захищати інтереси родин військовослужбовців, допомагати та підтримувати їх.
Серед пріоритетних напрямків діяльності – збір гуманітарної та матеріальної допомоги для військових АТО, психологічний супровід сімей мобілізованих, допомога демобілізованим військовослужбовцям у соціально-психологічній адаптації, а також активна участь у житті громади міста Ладижина.

Користуючись нагодою, Жіночий корпус Народної самооборони міста Ладижина запрошує до своїх лав всіх бажаючих з дружин, матерів мобілізованих та закликає до єдності волонтерського руху в місті Ладижин.

За детальною інформацією можна звернутися до Штабу народної самооборони міста Ладижина, або за телефоном: 096-485-16-58
31 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 548 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль