Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині стартував соціальний проект «Місто своїми руками»

В Ладижині стартував соціальний проект «Місто своїми руками»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7713_mysto.jpg

З 6 квітня 2015 року в Ладижині стартував соціальний проект «Місто своїми руками».
Ініціативні групи мешканців міста, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та громадські організації мають можливість втілити свої ідеї у життя та змінити рідний Ладижин своїми руками. У 2015 році Фонд Конкурсу становить 450 тис. грн. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Максимальна сума кожного міні-гранту для реалізації своїх соціальних проектів, може становити до 30 000 гривень.
До участі в конкурсі міні-грантів допускаються проекти, спрямовані на благоустрій міст, розвиток інфраструктури, пропаганду здорового способу життя та популяризацію заняття спортом. (До речі, такі новинки благоустрою міста, як люки сантехнічні - невидимки, під плитку та інші представлені на сайті люки ) Особливу увагу буде приділено інноваційним проектам. У конкурсі можуть брати участь проекти, реалізація яких запланована на строк не раніше 1 липня й не пізніше 30 вересня 2015 року. Підсумки буде підбито на початку липня 2015 року.

Конкурс «Місто своїми руками» реалізується третій рік у межах Стратегії соціального партнерства ДТЕК із територіями діяльності компанії. Із 2012 року він дозволяє активним містянам об’єднуватися у громадські ініціативні групи і втілювати свої ідеї в життя, роблячи своє місто затишнішим і гарнішим.

Дізнатися докладну інформацію про конкурс «Місто своїми руками», подивитися, які проекти соціального партнерства реалізуються на територіях діяльності підприємств ДТЕК, можна на сайті www.spp-dtek.com.ua.

Більше інформації про Положення про конкурс «Місто своїми руками» та процедурні документи на сайті Агенції місцевого економічного розвитку м.Ладижин www.amerlad.org.ua, міської ради www.ladrada.gov.ua.

За довідками звертатись до координатора проекту Людмили Червонецької (0965917219)
15 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 821 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль