Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині стартував соціальний проект «Місто своїми руками»

В Ладижині стартував соціальний проект «Місто своїми руками»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7713_mysto.jpg

З 6 квітня 2015 року в Ладижині стартував соціальний проект «Місто своїми руками».
Ініціативні групи мешканців міста, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та громадські організації мають можливість втілити свої ідеї у життя та змінити рідний Ладижин своїми руками. У 2015 році Фонд Конкурсу становить 450 тис. грн. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Максимальна сума кожного міні-гранту для реалізації своїх соціальних проектів, може становити до 30 000 гривень.
До участі в конкурсі міні-грантів допускаються проекти, спрямовані на благоустрій міст, розвиток інфраструктури, пропаганду здорового способу життя та популяризацію заняття спортом. (До речі, такі новинки благоустрою міста, як люки сантехнічні - невидимки, під плитку та інші представлені на сайті люки ) Особливу увагу буде приділено інноваційним проектам. У конкурсі можуть брати участь проекти, реалізація яких запланована на строк не раніше 1 липня й не пізніше 30 вересня 2015 року. Підсумки буде підбито на початку липня 2015 року.

Конкурс «Місто своїми руками» реалізується третій рік у межах Стратегії соціального партнерства ДТЕК із територіями діяльності компанії. Із 2012 року він дозволяє активним містянам об’єднуватися у громадські ініціативні групи і втілювати свої ідеї в життя, роблячи своє місто затишнішим і гарнішим.

Дізнатися докладну інформацію про конкурс «Місто своїми руками», подивитися, які проекти соціального партнерства реалізуються на територіях діяльності підприємств ДТЕК, можна на сайті www.spp-dtek.com.ua.

Більше інформації про Положення про конкурс «Місто своїми руками» та процедурні документи на сайті Агенції місцевого економічного розвитку м.Ладижин www.amerlad.org.ua, міської ради www.ladrada.gov.ua.

За довідками звертатись до координатора проекту Людмили Червонецької (0965917219)
15 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 806 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль