Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині шукають перевізників на міські маршрути

В Ладижині шукають перевізників на міські маршрути

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9791_fdn22.jpg

Ладижинська міська рада та її виконавчий комітет, як замовник, оголошують конкурс на здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі. Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Маршрути перевезень:

o «Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» в прямому та зворотному напрямках;

o «вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» в прямому та зворотному напрямках;

o «Ладижинська ТЕС- с. Лукашівка» в прямому та зворотному напрямках;

o «м. Ладижин – сел. Губник» в прямому та зворотному напрямках;

o «м. Ладижин – ТОВ «Швейцарія» в прямому та зворотному напрямках;

o « Автостанція «Ладижин» - залізнична станція «Ладижин» - Автостанція «Ладижин» в прямому та зворотному напрямках.

Конкурс відбудеться 14 грудня 2015 року в приміщенні Ладижинської міської ради по вул. П.Кравчика ,4 , в сесійній залі о 10 год.

Документи та оплата за участь у конкурсі приймаються до 4 грудня 2015 року включно за адресою: м. Ладижин вул. П.Кравчика, 4 каб. 15.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 6-14-43.»
7 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 435 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль