Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині шукають перевізників на міські маршрути

В Ладижині шукають перевізників на міські маршрути

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9791_fdn22.jpg

Ладижинська міська рада та її виконавчий комітет, як замовник, оголошують конкурс на здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі. Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Маршрути перевезень:

o «Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» в прямому та зворотному напрямках;

o «вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» в прямому та зворотному напрямках;

o «Ладижинська ТЕС- с. Лукашівка» в прямому та зворотному напрямках;

o «м. Ладижин – сел. Губник» в прямому та зворотному напрямках;

o «м. Ладижин – ТОВ «Швейцарія» в прямому та зворотному напрямках;

o « Автостанція «Ладижин» - залізнична станція «Ладижин» - Автостанція «Ладижин» в прямому та зворотному напрямках.

Конкурс відбудеться 14 грудня 2015 року в приміщенні Ладижинської міської ради по вул. П.Кравчика ,4 , в сесійній залі о 10 год.

Документи та оплата за участь у конкурсі приймаються до 4 грудня 2015 року включно за адресою: м. Ладижин вул. П.Кравчика, 4 каб. 15.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 6-14-43.»
7 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 519 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль