Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині шукають перевізників на міські маршрути

В Ладижині шукають перевізників на міські маршрути

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9791_fdn22.jpg

Ладижинська міська рада та її виконавчий комітет, як замовник, оголошують конкурс на здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі. Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Маршрути перевезень:

o «Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» в прямому та зворотному напрямках;

o «вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» в прямому та зворотному напрямках;

o «Ладижинська ТЕС- с. Лукашівка» в прямому та зворотному напрямках;

o «м. Ладижин – сел. Губник» в прямому та зворотному напрямках;

o «м. Ладижин – ТОВ «Швейцарія» в прямому та зворотному напрямках;

o « Автостанція «Ладижин» - залізнична станція «Ладижин» - Автостанція «Ладижин» в прямому та зворотному напрямках.

Конкурс відбудеться 14 грудня 2015 року в приміщенні Ладижинської міської ради по вул. П.Кравчика ,4 , в сесійній залі о 10 год.

Документи та оплата за участь у конкурсі приймаються до 4 грудня 2015 року включно за адресою: м. Ладижин вул. П.Кравчика, 4 каб. 15.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 6-14-43.»
7 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 503 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль