Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада В Ладижині самотні старенькі доживатимуть свій вік в лікарні

В Ладижині самотні старенькі доживатимуть свій вік в лікарні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9262_222.jpg

Цьогоріч влітку місцева влада заговорила про необхідність ліквідації стаціонарного відділення Ладижинського будинку престарілих в якому проживали одинокі літні люди.
Зокрема, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев нарікав на незадовільні умови проживання пенсіонерів та аварійний стан закладу.
Нагадаємо, керівництво Ладижинського будинку престарілих довело заклад до аварійного стану.
Спочатку планувалось вивезти літніх людей до аналогічного закладу, який знаходиться у Тиврові. Але, працівники Ладижинського будинку престарілих забили на сполох, адже їм у такому випадку загрожувало скорочення. Крім того, дідусі та бабусі на відріз відмовлялися їхати до чужого міста.
Тож, занепокоєні люди вирішили звернутися по допомогу до представників ГО «Ладижинська громадська рада».
За підтримки активістів були підготовлені і направлені звернення в прокуратуру міста Ладижин та міську раду з проханням зупинити процес ліквідації стаціонарного відділення Ладижинського територіального центру соціального обслуговування, який вже почався та переглянути необхідність проведення оптимізації.
Варто зазначити, що тоді, під тиском громадськості, проект щодо оптимізації Ладижинського територіального центру соціального обслуговування вдалося призупинити.
Влада пообіцяла зберегти стаціонарні місця для одиноких громадян похилого віку, але облаштувати їх у міській лікарні.
Щоправда, декілька літніх людей таки вивезли до Тиврова. А ось, наприклад, пана Віктора який проживав у Ладижинському будинку престарілих, але має власну кімнату у «гостинці», змусили відправитися додому.
І ось, 19 листопада мешканці будинку престарілих відзначили новосілля у Ладижинській міській лікарні, з чим їх і привітало комунальне видання «Нове місто». Приміщення для цієї мети було виділено у відділенні неврології.
Підтримав нововведення і головний лікар Ладижинського ТМО Дмитро Альчук.
- Я вважаю, що міська влада та особисто мер прийняли правильне рішення, щоб дійсно покращити умови проживання одиноких людей, - зазначив головлікар.
Якщо вірити директору ладижинського терцентру Євгенії Зубко, то дуже раді і літні люди, які оселилися в лікарні.
- Від імені підопічних щиро дякую міському голові за небайдужість, увагу та турботу про людей похилого віку, - сказала пані Євгенія.
На жаль, комунальне видання забуло вказати - скільки ж саме літніх людей заселилося до нового терцентру по обслуговуванню одиноких та непрацездатних громадян? Ймовірно, що небагато.
Тому й не було ні пафосного відкриття, ні традиційного перерізування червоної стрічки.
Адже, перерізування червоної стрічки мером міста при відкритті нових закладів в Ладижині вже стало доброю традицією.
Варто згадати відкриттяа нового кінотеатру та дитячого садочка. А відкриття нового басейну в Ладижині взагалі може претендувати на подію року.
Щоправда, річ не в урочистостях. Головне, щоб літнім людям дійсно було так добре і комфортно жити в лікарні, як то запевняють наші чиновники.
Крім того, незрозуміла подальша доля будівлі, яка ще донедавна носила назву ладижинського територіального центру обслуговування одиноких громадян.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8951_4458_prok.jpg
20 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 788 Коментарів: 5
Написав: Wanch 21.11.2014 - 09:33
Хтось, мабуть заплатив уже за престижне місце
в старому Ладижині.Ось і визначають йому аварійне
становище, що загрожує людям там жити.
А позбудуться престарілих і на місці приюта виросте
ТЕРЕМ з усіма прибудовами.
Я не бачу в нашому ПРАВЛЯЧОМУ СЕКТОРІ "ПОКРАЩАННЯ!"
як казав біглий Президент!
Написав: lomov 21.11.2014 - 12:16
Мер активно звільняє земельні ділянки по вул. Леніна. Не здивуюся, якщо на цих місцях "виростуть" чергові ковчеги.
Написав: Wanch 21.11.2014 - 16:26
Я сьогодні їхав повз огорожу майбутнього "ДЕНДРОПАРКУ"
Розмахнулись на всю територію.
Скоро люди із старого Ладижина будуть змушені,
щоб потрапити до магазину "Європейський" обходити
пару кілометрів.
Так що у нас все для людей, щоб займались фізкультурою.
А будинок престарілих, раз взялись за цю справу,
все рівно доб*ють.
Написав: petruxa 21.11.2014 - 16:30
автономная котельная есть, кухня есть, все есть. с учетом начала 2й очереди стойки вокруг Ладыжина надо будет размещать где-то кучи народу строителей-подрядчиков. ч-з дорогу общага для строителей на тер-ии бывшей военной части (хозяин де-юре Пшемиський, а де факто -мер). Перед мостом деревянный комплекс построен (хозяин де-юре Санык, де факто -мер.) 99% что продадут дом для стареньких "своему" предпринимателю по заниженной в 10 раз цене и сделают казарму для строителей. И БУДУТ СТИЧЬ БАБЛО с подрядчиков стройки!
Написав: nina 21.11.2014 - 22:10
Умеет жить!!!! ХАЗЯИН!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль