Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині розпочався опалювальний сезон

В Ладижині розпочався опалювальний сезон

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9080_opalennya.jpg

Ладижинська ТЕС почала постачати тепло містянам.З 8 жовтня згідно з розпорядженням виконавчого комітету Ладижинської міської ради у Ладижині розпочато опалювальний сезон 2015-2016. Від сьогодні Ладижинська ТЕС почала подавати тепло в заклади освіти Ладижина. Дитячому інтернату «Троянда» енергетики дали тепло вже 2 жовтня. Наразі почалася робота з постачання тепла решті споживачів міста. Про це «Новини Ладижина» повідомила прес-служба компанії ДТЕК.

За словами начальника цеху наладки та випробування обладнання Ладижинської ТЕС Дмитра Саволюка, з ранку 8 жовтня фахівці станції почали перехід на зимовий режим роботи тепломережі. Заклади освіти – школи та дитячі садки вже підключені до тепломережі, наразі підключенням опалення в багатоквартирних будинках міста займаються спеціалісти комунального підприємства «Ладжитлосервіс». Енергетики сподіваються, що до кінця наступного тижня ладижинці відчують теплі зміни у своїх помешканнях.

Зараз запаси вугілля на складі Ладижинської ТЕС складають 123 тис. тон, що є оптимальним запасом для початку опалювального сезону.

Енергетики Ладижинської ТЕС роблять усе можливе, щоб забезпечити споживачам міста також холодне й гаряче водопостачання. 18 вересня гідротехніки станції завершили ремонтні роботи на обладнанні магістральної тепломережі міста. Крім цього, фахівці гідротехнічного цеху Ладижинської ТЕС промили кам’яний фільтр водозабору, що відчутно покращило якість води, що подається споживачам.
9 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 415 Коментарів: 1
Написав: p29asa 9.10.2015 - 19:41
Чекаю з нетерпінням на листи щастя

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль