Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині розпочався опалювальний сезон

В Ладижині розпочався опалювальний сезон

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7631_teplo.jpg
З 15 жовтня, згідно з розпорядженням виконавчого комітету Ладижинської міської ради, ДТЕК Ладижинська ТЕС почала подавати тепло в будинки містян. З 1 жовтня опалюються школи та дитячі садки Ладижина, повідомляє прес-служба компанії ДТЕК.
За словами начальника цеху наладки та випробування обладнання ДТЕК Ладижинської ТЕС Дмитра Саволюка, з ранку 15 жовтня фахівці станції почали подавати тепло місту. Підключенням опалення в будинках займаються спеціалісти комунального підприємства «Ладжитлосервіс». Саме на них покладається відповідальність як найшвидше подати тепло в будівлі. Енергетики сподіваються, що до кінця цього тижня ладижинці відчують теплі зміни у своїх помешканнях.
Разом з тим начальник відділу реалізації тепла та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС Михайло Моспан нагадує містянам, що процес укладення договорів між населенням міста і ДТЕК Ладижинської ТЕС триває.
«На сьогоднішній день з 4215 споживачів, які проживають в будинках, що перебувають на балансі міського комунального підприємства «Добробут», 1700 вже уклали договори на комунальні послуги з централізованого опалення, гарячого та холодного водопостачання і водовідведення з ДТЕК Ладижинською ТЕС. Прийом населення для укладення договорів проводиться щоденно з 8-00 до 12-00 за попереднім записом. Бажаючих укласти договір є ще дуже багато. Сьогодні вже запис на прийом ведеться на листопад», - каже Михайло Моспан.
Фахівці відділу реалізації тепла та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС працюють у посиленому режимі, адже після укладення договорів з клієнтами вони мають повністю завершити процедуру оформлення документації та сформувати платежі за комунальні послуги. «За день ми вносимо у програму величезні об’єми інформації, – пояснює Михайло Моспан. – На жаль, своєчасно було укладено обмаль договорів, тому зараз у наших фахівців високе навантаження і можливі неточності в розрахунках як в один так і в інший бік. Тому хочу звернутися до містян з проханням: якщо у вас з’явилися запитання щодо правильності розрахунків, будь ласка, звертайтеся до відділу реалізації тепла та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС. У випадку, якщо сталась помилка, вам буде зроблений перерахунок».
Фахівці ДТЕК Ладижинської ТЕС кампанію з укладення договорів зі споживачами почали ще у травні, тому планували завершити її до початку опалювального сезону – 15 жовтня. Вони ідуть на зустріч містянам, які ще не встигли укласти договір і подовжують термін до кінця року. Ніяких штрафних санкцій за порушення термінів укладення договору . Як застерігають у відділі, відсутність договору аж ніяк не впливатиме на тарифи, які зросли однаково для усіх. Тобто, якщо ви не маєте договору, сплачувати за воду і тепло все одно доведеться за новими тарифами. То ж не варто зволікати з оформленням договорів, адже це документ, який гарантує споживачам постачання тепла та води, і у випадку їх відсутності ви матимете на руках вагомий аргумент, що підтверджує ваше право на отримання даних послуг.
16 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 391 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль