Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині родини загиблого Віталія Химича та пораненого Віктора Северина отримають нові квартири

В Ладижині родини загиблого Віталія Химича та пораненого Віктора Северина отримають нові квартири

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9443_kvart.jpeg

Сім’я героїчно загиблого під Дебальцевим розвідника Віталія Химича та поранений під Луганськом боєць Віктор Северин із родиною незабаром переїдуть у нове житло. Про це розповів перший заступник міського голови Ладижина Павло Анущенко, пише «Нове місто».

За словами посадовця, для Лілії Химич та дітей загиблого бійця-розвідника буде придбана 3-кімнатна квартира у новобудові по вул. Піонерській.

У тому ж будинку 2-кімнатне помешкання отримає поранений учасник АТО Віктор Северин.

Частина коштів на придбання обох квартир виділена із державного бюджету, частина – з міського. Сума складає близько мільйона гривень.

На даний момент ведуться роботи з оформлення права власності на житло.
12 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 520 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль