Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині проводиться перевірка стану пожежної та техногенної безпеки

В Ладижині проводиться перевірка стану пожежної та техногенної безпеки

Колись ще історичне військове поселення Ладижин, яке лише тільки у 1973 р. отримало статус міста, а уже в 2000 р. – місто обласного значення, займає друге місце по об’ємам промислового виробництва в області після Вінниці. Головне підприємство – Ладижинська ТЕС, що з точки зору техногенної безпеки, в разі виникнення надзвичайної ситуації, складає найбільшу небезпеку для населення та довкілля.
http//sch1569.edusite.ru/images/871.jpg
З метою підтримки стану цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на належному рівні Управлінням Держтехногенбезпеки у Вінницькій області проводиться перевірка Ладижинської міської ради, служб цивільного захисту міста, потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки.

Починаючи з 23 липня, члени комісії перевірять стан реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та проведуть комплексне інспектування діяльності служби наглядово-профілактичного обслуговування міста Ладижин.

Так як житловий сектор знаходиться в зоні можливого ураження при виникненні надзвичайної ситуації на ТЕС, то, в першу чергу, увага приділялася стану системи оповіщення та зв’язку. Про настання лиха люди зможуть дізнатися через сирени, які розосереджено розміщені по місту, та із текстових повідомлень, що будуть транслюватися по РК «Лада». Також опрацьовувався напрямок щодо дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

З приводу виявлених недоліків відповідальним особам співробітниками Управління Держтехногенбезпеки було надано рекомендації та практичну допомогу щодо їх усунення та подальшої організації роботи.

За матеріалами управління Держтехногенбезпеки

у Вінницькій області
28 липня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1705 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль