Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині проводиться перевірка стану пожежної та техногенної безпеки

В Ладижині проводиться перевірка стану пожежної та техногенної безпеки

Колись ще історичне військове поселення Ладижин, яке лише тільки у 1973 р. отримало статус міста, а уже в 2000 р. – місто обласного значення, займає друге місце по об’ємам промислового виробництва в області після Вінниці. Головне підприємство – Ладижинська ТЕС, що з точки зору техногенної безпеки, в разі виникнення надзвичайної ситуації, складає найбільшу небезпеку для населення та довкілля.
http//sch1569.edusite.ru/images/871.jpg
З метою підтримки стану цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на належному рівні Управлінням Держтехногенбезпеки у Вінницькій області проводиться перевірка Ладижинської міської ради, служб цивільного захисту міста, потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки.

Починаючи з 23 липня, члени комісії перевірять стан реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та проведуть комплексне інспектування діяльності служби наглядово-профілактичного обслуговування міста Ладижин.

Так як житловий сектор знаходиться в зоні можливого ураження при виникненні надзвичайної ситуації на ТЕС, то, в першу чергу, увага приділялася стану системи оповіщення та зв’язку. Про настання лиха люди зможуть дізнатися через сирени, які розосереджено розміщені по місту, та із текстових повідомлень, що будуть транслюватися по РК «Лада». Також опрацьовувався напрямок щодо дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

З приводу виявлених недоліків відповідальним особам співробітниками Управління Держтехногенбезпеки було надано рекомендації та практичну допомогу щодо їх усунення та подальшої організації роботи.

За матеріалами управління Держтехногенбезпеки

у Вінницькій області
28 липня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1696 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль