Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині провели в армію 11 новобранців

В Ладижині провели в армію 11 новобранців

30 травня в сесійній залі Ладижинської міської ради відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
11 ладижинських юнаків: Адамишен Владислав, Баклаженко Сергій, Бойко Олександр, Загребельний Дмитро, Коваль Дмитро, Лаврук Андрій, Рак Федір, Старусєв Максим, Файдун Вадим, Шевченко Костянтин та Якименко Дмитро поповнять ряди української армії.
Привітати хлопців, які днями одягнуть військову форму прийшли представники міської ради, громадськості міста, військкомату та рідні.
З привітальним словом до призовників звернувся перший заступник міського голови Павло Дмитрович Анущенко, який зазначив, що у складний для нашої країни час ідуть наші хлопці до лав збройних сил. Захищати рідну землю – це святий обов’язок кожного громадянина держави. Звертаючись до призовників, Павло Дмитрович побажав хлопцям гідно виконувати свій військовий обов’язок, відслужити відповідний термін та повернутися до рідного міста змужнілими та здоровими.
Військовий комісар Тростянецького об’єднаного військового комісаріату підполковник Охріменко А.П. зазначив, що юнаки цього призову започаткують відродження наших збройних сил України і запевнив всіх присутніх, що призовники будуть вивчати військову справу на території відповідних військових частин, до «гарячих точок» їх залучати не будуть.
З напутніми словами до хлопців звернувся голова Ради ветеранів м.Ладижина генерал-майор Прохоров А.І., який наголосив, що кожен юнак повинен пройти службу в збройних силах та оволодіти військовою наукою, загартуватися і повернутися до рідної домівки.
Благословив на добру службу юнаків і настоятель храму ікони Свято-Казанської Божої Матері отець Сергій Маліновський та подарував кожному призовнику хрестик, іконку та Молитвослов.
Із материнським благословенням до синів звернулася мати призовника – Шевченко Олена Миколаївна. Не стримуючи сліз жінка побажала хлопцям бути гідними військовослужбовцями та повернутися до рідних домівок живим і здоровими.
Від виконавчого комітету Ладижинської міської ради начальник військово-облікового сектору Гора Л.Г. вручила хлопцям адресні листи та подарунки.
По закінченню урочистого заходу всі призовники сфотографувалися разом на сходах Ладижинської міської ради.
0719_vh1.jpg (243.36 Kb)3674_vh2.jpg (192.51 Kb)3844_vh3.jpg (145.72 Kb)
7 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 416 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль