Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині провели Круглий стіл на тему: "Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції"

В Ладижині провели Круглий стіл на тему: "Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9128_ato.jpg

22 вересня, в Ладижині, в приміщені міської бібліотеки, відбулося засідання Круглого столу на тему: "Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції", повідомляє Ладижинська міська рада.

В засіданні взяли участь учасники АТО та члени їх сімей, а також спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, Ладижинського міського центру зайнятості, міського центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, відділу у справах сім"ї та молоді Ладижинської міської ради.

До уваги учасників антитерористичної операції було надано інформацію щодо передбачених державою пільг, соціальних гарантій, соціальної та професійної адаптації.

Спеціалістами УПтСЗН було надано інформацію про те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)» передбачені заходи, які включають у себе: професійне навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації та спеціалізацію учасників АТО, а також сприяння умов для працевлаштування, надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг з цих питань. (До речі, однією з можливостей працезайнятості на сьогодні є пізні види роздрібної торгівлі. Для тих, хто зацікавиться роботою Хмельницького оптового риннку, наводимо графік роботи речового базару - работа хмельницкого базараl)

Директор Ладижинського МЦЗ ознайомила присутніх з можливістю перебування громадян на обліку у центрі зайнятості та проходженні навчання у центрах професійно-технічної освіти.

Працівники міського центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді і відділу у справах сім"ї та молоді Ладижинської міської ради повідомили про соціальну реабілітацію та соціальний супровід сімей учасників АТО, а також про оздоровлення у санаторіях та таборах відпочинку їх дітей.

Озвучені рекомендації зацікавили учасників зустрічі. Виникли питання, на які запрошеніспеціалісти надали кваліфіковані відповіді.
28 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 773 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль