Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині провели Круглий стіл на тему: "Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції"

В Ладижині провели Круглий стіл на тему: "Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9128_ato.jpg

22 вересня, в Ладижині, в приміщені міської бібліотеки, відбулося засідання Круглого столу на тему: "Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції", повідомляє Ладижинська міська рада.

В засіданні взяли участь учасники АТО та члени їх сімей, а також спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, Ладижинського міського центру зайнятості, міського центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, відділу у справах сім"ї та молоді Ладижинської міської ради.

До уваги учасників антитерористичної операції було надано інформацію щодо передбачених державою пільг, соціальних гарантій, соціальної та професійної адаптації.

Спеціалістами УПтСЗН було надано інформацію про те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)» передбачені заходи, які включають у себе: професійне навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації та спеціалізацію учасників АТО, а також сприяння умов для працевлаштування, надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг з цих питань. (До речі, однією з можливостей працезайнятості на сьогодні є пізні види роздрібної торгівлі. Для тих, хто зацікавиться роботою Хмельницького оптового риннку, наводимо графік роботи речового базару - работа хмельницкого базараl)

Директор Ладижинського МЦЗ ознайомила присутніх з можливістю перебування громадян на обліку у центрі зайнятості та проходженні навчання у центрах професійно-технічної освіти.

Працівники міського центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді і відділу у справах сім"ї та молоді Ладижинської міської ради повідомили про соціальну реабілітацію та соціальний супровід сімей учасників АТО, а також про оздоровлення у санаторіях та таборах відпочинку їх дітей.

Озвучені рекомендації зацікавили учасників зустрічі. Виникли питання, на які запрошеніспеціалісти надали кваліфіковані відповіді.
28 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 789 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль