Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині пройшов ярмарок на підтримку захисників України

В Ладижині пройшов ярмарок на підтримку захисників України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8209_yarmar.jpg
12 жовтня в Ладижині на міській площі Фонтанів відбувся міський ярмарок організований міськими громадськими організаціями «Жінки-трудівниці « За майбутнє дітей України» та «Служба спілкування між інвалідами України» за участю відділу у справах сім’ї та молоді та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, повідомляє Ладижинська міська рада.
Взяти участь у ярмарку мав змогу кожен бажаючий. На торгових рядах, що розтягнулися біля ПКВС «Прометей» можна було купити цукор, крупи, макарони,кулінарні вироби домашнього виробництва, речі домашнього вжитку, одяг для дітей та дорослих ( б/у та новий), взуття доросле та дитяче, біжутерію, дитячі іграшки, книжки тощо.
Виручені на ярмарку кошти підуть на підтримку ладижинських хлопців, які перебувають в зоні АТО.
Під час проведення ярмарку для дітей була влаштована акція «Намалюй малюнок захиснику Вітчизни». Діти із задоволенням малювали для своїх захисників малюнки та бажали воїнам АТО швидшого повернення в рідні домівки.
16 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 367 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль