Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Топ-5 В Ладижині пройшов вечір пам’яті Івана Миколайчука

В Ладижині пройшов вечір пам’яті Івана Миколайчука

У середу 15 червня в Ладижині у місцевій арт-кавярні «Фредерік» пройшов вечір пам'яті присвячений 75-річчю видатного актора та режисера Івана Миколайчука.

У середу 15 червня затишний зал ладижинської арт-кав’ярні «Фредерік» на один вечір перетворився на справжній кінозал. В рамках святкування 75-річчя видатного актора й режисера Івана Миколайчука тут відбулася творча зустріч учасників літературно-мистецького об’єднання «Стожари» та показ документально-публіцистичного фільму «Іван Миколайчук. Посвята» (1998 рік). (До речі, при підготовці памятних сувенірів чи нагород з нагоди памятної дати чи ювілею можна використати лазерне гравірування по металу, акрілу, дереву чи оброблення лазерною різкою - http://prk-print.com.ua/lazernaya_rezka_lazernaya_gravirovka )

За словами голови ЛМО «Стожари» Андрія Скакодуба, саме фільм «Посвята» найбільш відповідає образу та характеру Миколайчука.

- Вже сама назва твору промовиста. Стрічка «Іван Миколайчук. Посвята» є не тільки посвятою Миколайчукові, а й посвятою глядача у його творчий світ – через спогади колег, близьких та друзів, – сказав Андрій Скакодуб.

Про тогочасні нелегкі умови, в яких кіномитцям доводилося працювати, присутнім нагадав громадський активіст Микола Пасічник, який також взяв участь у творчому вечорі.

- За радянських часів творчість Миколайчука майже не висвітлювалася. І лише тепер, 12 років потому, ми маємо змогу віддати гідну шану нашому герою, який пробуджував дух народу, - сказав Микола Пасічник.

Присутні із задоволенням переглянули документально-публіцистичну стрічку створену за принципами Українського поетичного кіно.

- Вся багатовікова біль українського народу пройшла крізь творчість Івана Миколайчука. Біль, яку він пропустив крізь своє серце - тому й так рано пішов з життя. Він був багатогранною людиною, але основне - це любов до свого народу, - поділилася враженнями від перегляду ладижинська поетеса Ганна Соловей.

5226_img_4468.jpg (55.27 Kb)5078_img_4471.jpg (64.02 Kb)2738_img_4472.jpg (39.44 Kb)1607_img_40.jpg (71.64 Kb)
16 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 607 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль