Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Топ-5 В Ладижині пройшов вечір пам’яті Івана Миколайчука

В Ладижині пройшов вечір пам’яті Івана Миколайчука

У середу 15 червня в Ладижині у місцевій арт-кавярні «Фредерік» пройшов вечір пам'яті присвячений 75-річчю видатного актора та режисера Івана Миколайчука.

У середу 15 червня затишний зал ладижинської арт-кав’ярні «Фредерік» на один вечір перетворився на справжній кінозал. В рамках святкування 75-річчя видатного актора й режисера Івана Миколайчука тут відбулася творча зустріч учасників літературно-мистецького об’єднання «Стожари» та показ документально-публіцистичного фільму «Іван Миколайчук. Посвята» (1998 рік). (До речі, при підготовці памятних сувенірів чи нагород з нагоди памятної дати чи ювілею можна використати лазерне гравірування по металу, акрілу, дереву чи оброблення лазерною різкою - http://prk-print.com.ua/lazernaya_rezka_lazernaya_gravirovka )

За словами голови ЛМО «Стожари» Андрія Скакодуба, саме фільм «Посвята» найбільш відповідає образу та характеру Миколайчука.

- Вже сама назва твору промовиста. Стрічка «Іван Миколайчук. Посвята» є не тільки посвятою Миколайчукові, а й посвятою глядача у його творчий світ – через спогади колег, близьких та друзів, – сказав Андрій Скакодуб.

Про тогочасні нелегкі умови, в яких кіномитцям доводилося працювати, присутнім нагадав громадський активіст Микола Пасічник, який також взяв участь у творчому вечорі.

- За радянських часів творчість Миколайчука майже не висвітлювалася. І лише тепер, 12 років потому, ми маємо змогу віддати гідну шану нашому герою, який пробуджував дух народу, - сказав Микола Пасічник.

Присутні із задоволенням переглянули документально-публіцистичну стрічку створену за принципами Українського поетичного кіно.

- Вся багатовікова біль українського народу пройшла крізь творчість Івана Миколайчука. Біль, яку він пропустив крізь своє серце - тому й так рано пішов з життя. Він був багатогранною людиною, але основне - це любов до свого народу, - поділилася враженнями від перегляду ладижинська поетеса Ганна Соловей.

5226_img_4468.jpg (55.27 Kb)5078_img_4471.jpg (64.02 Kb)2738_img_4472.jpg (39.44 Kb)1607_img_40.jpg (71.64 Kb)
16 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 520 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль