Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині пройшов конкурс творчості і талантів «Повір у себе»

В Ладижині пройшов конкурс творчості і талантів «Повір у себе»

Ладижинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах сім’ї та молоді 18 квітня було розпочато міський конкурс творчості та талантів для дітей та молоді з функціональними обмеженими «Повір у себе».

З творчими роботами, а їх було представлено біля 50 екземплярів, можна було ознайомитись на виставці, оформленій в центрі соціальних служб.

26 квітня, під час проведення підсумків конкурсу, учасники отримали грамоти, призи та подарунки.

Автори найкращих робіт: Трохименко Інна, Нечитайло Ангеліна, Комлєва Діана візьмуть участь в обласному фестивалі «Повір у себе», що відбудеться 20 травня у м. Вінниці.

8979_vistavka_tvorchih_robit.jpg (88.46 Kb)9594_peremozhci_konkursu.jpg (85.3 Kb)7971_roboti_uchasnikiv.jpg (84.58 Kb)
27 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 398 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль