Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині пройшов конкурс творчості і талантів «Повір у себе»

В Ладижині пройшов конкурс творчості і талантів «Повір у себе»

Ладижинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах сім’ї та молоді 18 квітня було розпочато міський конкурс творчості та талантів для дітей та молоді з функціональними обмеженими «Повір у себе».

З творчими роботами, а їх було представлено біля 50 екземплярів, можна було ознайомитись на виставці, оформленій в центрі соціальних служб.

26 квітня, під час проведення підсумків конкурсу, учасники отримали грамоти, призи та подарунки.

Автори найкращих робіт: Трохименко Інна, Нечитайло Ангеліна, Комлєва Діана візьмуть участь в обласному фестивалі «Повір у себе», що відбудеться 20 травня у м. Вінниці.

8979_vistavka_tvorchih_robit.jpg (88.46 Kb)9594_peremozhci_konkursu.jpg (85.3 Kb)7971_roboti_uchasnikiv.jpg (84.58 Kb)
27 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 474 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль