Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині пройшло засідання з питань захисту прав дитини

В Ладижині пройшло засідання з питань захисту прав дитини

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5652_zasidannya_komisii_iz_zahistu_prav_ditini_1.jpg

21 липня в Ладижині відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, повідомляють у міському відділі у справах дітей.

Члени комісії: Таран В.В., Гронь О.М., Осінська Л.О., Малофєєва О.В., Куца С.В., Кравченко О.М., Півошенко О.Г., Сас О.О., розглянули питання захисту прав та інтересів дітей.

По всіх питаннях прийняті рішення про встановлення годин та днів зустрічей батька з малолітнім сином, про видачу висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої доньки, про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна, право власності над яким матиме неповнолітня дитина, про вибуття особи із числа дітей-сиріт із прийомної сім’ї, що будуть розглянуті та затверджені на черговому засіданні виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

22 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 395 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль