Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині пройшло засідання з питань захисту прав дитини

В Ладижині пройшло засідання з питань захисту прав дитини

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5652_zasidannya_komisii_iz_zahistu_prav_ditini_1.jpg

21 липня в Ладижині відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, повідомляють у міському відділі у справах дітей.

Члени комісії: Таран В.В., Гронь О.М., Осінська Л.О., Малофєєва О.В., Куца С.В., Кравченко О.М., Півошенко О.Г., Сас О.О., розглянули питання захисту прав та інтересів дітей.

По всіх питаннях прийняті рішення про встановлення годин та днів зустрічей батька з малолітнім сином, про видачу висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої доньки, про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна, право власності над яким матиме неповнолітня дитина, про вибуття особи із числа дітей-сиріт із прийомної сім’ї, що будуть розглянуті та затверджені на черговому засіданні виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

22 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 328 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль