Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині пройшла міська акція «Веселка здоров’я»

В Ладижині пройшла міська акція «Веселка здоров’я»

З 28 березня по 7 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в м. Ладижин проходила міська акція «Веселка здоров’я», повідомляє міський центр соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді.

В рамках акції було проведено інформаційно-просвітницьку роботу в навчальних закладах міста із залученням лікарів Ладижинського ТМО.

6 квітня в МНВЦ «Спадщина» оформлено виставку творчих робіт вищезазначеної тематики.

7 квітня відбулось підведення підсумків конкурсу творчих робіт. Найактивнішими учасниками були учні Ладижинської загальноосвітньої школи № 4 та №1.

За одноголосним рішенням журі переможницями серед індивідуальних робіт стали: наймолодша учасниця конкурсу, учениця 3-В кл. ЗОШ № 3 Лоскутова Оля, робота «Веселка здоровя – планшетка», Власюк Анна, Швидка Лілія 10-А класу ЗОШ № 4, робота - «Щоденник гармонійного життя» та Рак Діана, 6 кл. ЗОШ № 1, роботи: «Веселка здоров’я», «Квітка здоров’я», «Сонячна квітка».

Серед колективних робіт найкращими визначено роботи 9-А «Країна здоров’я з фігурками», 9-Б «Райдуга здоровя з смішариками», 6-А «Будинок «Максимум спорту…», 8-Б кл «Живи здорово- кольорово», загальноосвітньої школи № 4 та колективна робота «Квітник здоров’я» гуртка «Умілі ручки» ЗОШ №1, керівник Пріщенко Людмила.
Усім учасникам вручені пам’ятні подарунки та заохочувальні призи.

Організаторами заходу виступили Ладижинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділ у справах сім'ї та молоді

2895_nagorodzhennya_uchasnikiv_konkursu.jpg (64.74 Kb)2560_robota_peremozhec.jpg (77.93 Kb)9413_uchasniki_konkursu.jpg (74.35 Kb)
8 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 393 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль