Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Відео, Топ-5 В Ладижині продовжують мітингувати працівники спиртзаводу (відео)

В Ладижині продовжують мітингувати працівники спиртзаводу (відео)

Працівники Ладижинського спиртзаводу ДП «Екстра» продовжують мітингувати. Люди виступають проти призначення новим керівником підприємства Олександра Коваленка і наполягають, щоб на цій посаді залишився «старий» директор «Екстри» - Костянтин Керницький. Крім того, люди побоюються втратити робочі місця.

На місці події побували кореспондент «Новин Ладижина» та представники ГО «Ладижинська громадська рада».

Як ми вже повідомляли, на спиртзаводі, який є державною власністю і знаходиться в сфері підпорядкування Міністерства охорони здоров’я та корпорації Укрмедпром, вчергове змінили директора підприємства. За підрахунками працівників це вже 11-й директор за три останніх роки.

Трудовий колектив спиртзаводу відмовився визнавати нового директора, визнаючи директором Костянтина Керницького, тому новопризначеного директора не було допущено до роботи та на виробничі потужності підприємства.

Крім того, через непродовжений термін оренди виробничих та офісних приміщень укладеного між ДП «Екстра» та ПАТ «Біолік», людей просто не допускають на робочі місця.

- Представник Укрмедпрому 1 жовтня опломбував наші приміщення, тому ми просто фізично не можемо потрапити на робочі місця. Таким самим чином не має доступу до котельної, без якої завод не працюватиме, - розповідає головний економіст ДП «Екстра» Ольга Лобуренко.

Сьогодні, 4 жовтня, працівники розділилися – частина вийшла на мітинг до воріт ПАТ «Біолік», інші, разом зі своїм керівником Костянтином Керницьким вирушили до Києва, де їм вже вдалося зустрітися із заступником міністра охорони здоров’я.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3659_img_81.jpg
- Частина наших працівників зараз в Києві, біля Міністерства охорони здоров’я теж мітинг. Там до них, як нам стало відомо, вже вийшов заступник міністра охорони здоровя і Керницького було запрошено до прийомної на зустріч із міністром, або кимось із заступників для подальшого діалогу, - говорить Ольга Лобуренко.

А допоки ситуація не вирішиться, люди продовжуватимуть мітингувати.

- Про мітинг, відповідно до законодавства, були попереджені органи місцевого самоврядування, виконавчої влади. Люди знаходитимуться тут до 9-ї години вечора. Наразі нового керівника на робочому місці немає. З приводу нового керівника – він здійснює, скажімо так, натиск на працівників заводу погрожуючи щодо звільнення, через те, що ми блокуємо роботу підприємства. Втім, ми її не блокуємо, у нас просто відсутні робочі місця, де ми могли б займатися своєю роботою, оскільки договір оренди, як вже говорилося, закінчився, - говорить юрист підприємства Ольга Басараб.

Про подальшу долю ладижинського спиртзаводу ДП «Екстра» читайте у наступних наших матеріалах.

6540_img_73.jpg (71.44 Kb)1973_img_74.jpg (70.19 Kb)5391_img_75.jpg (43.67 Kb)5877_img_77.jpg (70.83 Kb)4319_img_78.jpg ( Kb)
4 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 2554 Коментарів: 1
Написав: klass 5.10.2016 - 14:31
украл чуть-чуть, освободи место новому....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль