Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині продовжується збір коштів для воїнів АТО

В Ладижині продовжується збір коштів для воїнів АТО

Ладижинська самооборона, що здійснює збір коштів шляхом викладання опломбованих банок по магазинам міста відзвітувала за зібрані гроші. При цьому, самооборонівці відзначають, що активність містян у зборі грошової допомоги для військових АТО значно знизилася.

Так, при останньому вилученні коштів, яке відбулося 24 січня цього року, у 8-ми магазинах Ладижина було зібрано лише 1 тис. 391 гривня.

Зокрема, у зборі коштів на потреби захисників України взяли участь наступні магазини:

«Рубін» - 60 грн.

«Лимончик» - 20 грн.

«Дельфін» - 293 грн.

«Берізка» - 44 грн.

«Золушка» - 647 грн.

«Меркурій» - 29 грн.

«Продукти» (буд. 7/1) – 195 грн.

«Водолій» - 103 грн.

Народна самооборона міста Ладижина висловлює щиру подяку всім небайдужим ладижинцям, які відгукнулися на заклик волонтерів допомогти нашим українським військовим на передовій. Окрема подяка ладижинській спілці підприємців та її керівнику Оксані Чорноморець за допомогу у організації збору коштів.

Волонтери нагадують - у зв'язку з настанням холодів необхідність у допомозі нашим військовослужбовцям стоїть ще гостріше. В даний час є потреба в ковдрах, подушках, продуктах харчування, медикаментах, обмундируванні, теплому одязі, взутті, непромокальних плащах, камуфляжі, теплій нижній білизні, медикаментах тощо.

Вкласти кошти у нашу спільну перемогу можна у магазинах міста та зокрема у ТЦ «Фора», де кожного дня відкрита акція «Книга рятує життя».

Також, працює гаряча лінія Народної самооборони Ладижина. Із пропозиціями та запитаннями можна звернутися за телефоном: 068-706-60-26

40_dscn4330.jpg (87.11 Kb)2238_dscn4331.jpg (109.51 Kb)1744_dscn4333.jpg (75.64 Kb)
25 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 720 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль