Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 В Ладижині призначено нового прокурора

В Ладижині призначено нового прокурора

В понеділок, 15 грудня відбулося офіційне представлення нового прокурора міста Ладижин Вінницької області. Замість Володимира Гирби ним став радник юстиції Григорій Іванович Нечипуренко.

Представив нового керівника заступник прокурора Вінницької області перший радник юстиції Козачук Михайло Васильович.
- Григорій Іванович є досвідченим прокурором. Протягом 13 років працював прокурором районів у тому числі Теплицького, Немирівського, Козятинського. Останнім часом обіймав посаду заступника прокурора Немирівського району, - розповів пан Козачук.
- Вам в добру путь! Бажаю щоб ви завжди розуміли, що оцінка вашої роботи буде в першу чергу здійснюватися громадою міста. Бажаю Вам успіхів! Бажаю натхнення в роботі! Щоб не підводив колектив і, звичайно, щоб порядок та законність завжди були на теренах Ладижина, - привітав нового прокурора Михайло Васильович.

Далі взяв слово міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев. Він привітав Григорія Нечипуренко та пообіцяв новому прокурору свою допомогу у отриманні службового житла.

Із призначенням, новопризначеного прокурора привітав голова Ладижинського міського суду Іван Олександрович Патраманський:
- Від імені суду хочу привітати Вас на цій землі! 12 років тому, завдяки міським органам влади, в місті Ладижин було створено прокуратуру і суд. І ми разом - суд і прокуратура, встигли напрацювати свої канони завдяки яким тут панує законність. З вами особисто, Григорій Іванович, я знайомий давно і впевнений, що ви принципово і кваліфіковано допоможете нам – суду, встановлювати істину у справах - щоб жодний злочинець не ходив по волі, а жодний невинний не сів у тюрму.

У свою чергу Григорій Нечипуренко привітав Івана Патраманського з професійним святом:
- Користуючись нагодою вітаємо Вас, як керівника суду і весь колектив суду сьогодні з професійним святом! Бажаємо Вам успіхів і щоб людьми, громадськістю, суспільством була належним чином оцінена ваша робота.

Новопризначений прокурор подякував присутнім за привітання і висловив переконання працювати на благо громади та дотримуватися Закону про прокуратуру.
- Я щиро радий, що сьогодні я стою на цьому місці, тому що витоки мого життя починалися в Тростянецькому районі, сам я з Тростянеччини. Я дійсно маю певний досвід роботи – і роботи в колективах, і роботи з органами влади, самоврядування і влади в особі суду. Тому, я хочу запевнити присутніх і жителів міста Ладижин в тому, що з досвідченим колективом ми дійсно зможемо виконати ті завдання що стоять перед нами, які ставить перед нами і Генеральний прокурор України, і прокурор Вінницької області і виконувати ті функції, які передбачені Законом про прокуратуру, - зазначив Григорій Нечипуренко.

На цій надзвичайно щирій і людяній ноті й завершилася зустріч.
Вітаємо нового прокурора Ладижина із призначенням на посаду та бажаємо йому плідної роботи у справі забезпечення законності та правопорядку в місті.

2905_dscn4143.jpg (69.8 Kb)40_dscn4147.jpg (72.85 Kb)5310_dscn41.jpg (67.84 Kb)1377_dscn41.jpg (87.76 Kb)9101_dscn4155.jpg (85.68 Kb)4675_dscn4156.jpg (74.17 Kb)8762_dscn41.jpg (90.63 Kb)5415_dscn4160.jpg (75.29 Kb)9811_dscn4169.jpg (74.73 Kb)0045_dscn4171.jpg (.22 Kb)
15 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1602 Коментарів: 6
Написав: nina 16.12.2014 - 10:40
Что за мода у мужчин складывать руки на своём интимном месте? Боятся что оторвётся и улетит?
Написав: lomov 16.12.2014 - 11:38
А вопрсик то по Фрейду.
Написав: nina 16.12.2014 - 14:13
По Фрейду может себе позволить среднестатистический гражданин. А публичный человек должен следить за своим имиджем и поведением в обществе. А то у министра руки в карманах, у прокуроров руки на мужском достоинстве. Пора элите подумать о влиянии своего положения на общество. У меня такая элита не вызывают уважения.
Написав: lomov 16.12.2014 - 16:09
Нина, читайте книги и узнаете почему необходимо держать так руки.
Написав: nina 17.12.2014 - 08:58
За свои 65 лет прочитала немало книг, что и сейчас делаю, но нигде не встречала почему так НУЖНО держать руки.Больше половины своей трудовой жизни отработала фотографом и всегда такое держание рук раздражало и если была возможность исправить положение, исправляла(заставляла сменить положение рук).
Написав: La-la-La-la 17.12.2014 - 10:49
Держась за причиннoе место да еще и пoдглядывая. "причина, при чина" - значит, при чине. Тo есть вышe чин - длиннee шишка. Все кoрoткошишечныe так стремятся вo власть сo свoим причандалoм! Пoтом и в свoих решeниях пишут "с причиннo-следствeнным cвязямя" ЛОМОВ, ФРEЙД ВЕЛИК!!! Пoчему причиннoe? Видимo в нем сoдeржится причнa. А причинa чeгo? Причинa ВСЕГO. Всe чтo мы дeлаeм - рaди этoгo мeста в итoге. Всe вoйны (зaвoюем землю, будeт гдe рaстить урoжай, кoтoрый будут eсть дeти, кoтoрых нaстругaем с зaвoевaнными бaбaми и сo свoими eстeствeннo, a дети тoже будут рacти и плoдитcя, и им тoже нaдo земли кусoк и бaбий взвод, всe чтo дeлaeт чeлoвечeствo нa прoтяжeнии всeй свoeй истoрии в итoгe свoдитc к етoму сaмoму.Всeм вce пoнятнo, нo всe этo тщaтeльнo cкрывaют, либo нe хoтят пoкaзывaть, либo (чтo чaщe) нe зaдумывaютcя oб истинныx причинax.

и еще анекдот:
Дeвочка каталась по пeрилам и на нижнeм этажe напoролась на гвoздь, тoрчащий из пeрил, рaспахав сeбе "причиннoе местo".
Придя нa приeм к жeнщине гинeкoлoгу, сo слeзами пoпрoсила зaшить.
Гинeколог:
- Я тo зaшью, тoлько скoлько тебe oставить?
Дeвочка:
- Ну... Как у Вас...
Гинеколог:
- Э э э, дeткa! Тoгда иди eщe пoкатайся!

а cтих...
Клаccовых раcпрей и меcти
Вышe нaш пролeтарий,
Бeрежет причинноe мeсто,
Лeлeя в руках гeнeталий...

мысль:
бываeт мозги туда пeрeтeкают, и тo местo с мoзгами нaчинaет причину искaть...
Гoвoрят у мужикoв, всe мoзги мeжду нoг. Вoт чтo мы дeлaeм, кaк только увидим крaсивую женщину фотографа?
- Ну, этo.. . Шeвeлим мoзгaми.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль