Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині привітали «аксакалів» правоохоронної системи

В Ладижині привітали «аксакалів» правоохоронної системи

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2289_mvs.jpg

Урочистостями відзначили в Ладижині День вшанування ветеранів органів внутрішніх справ України. З нагоди величної дати, в актовому залі Ладижинського відділку міліції зібралися легендарні люди, які багато років свого життя поклали на вівтар спокою рідного міста, пише «Нове місто».
Серед поважних «аксакалів» правоохоронної системи на захід завітали О.Кавка, В.Козік, В.Олексієнко, Ю.Гненний, Ю.Уманський, В.Терешко, а також один з колишніх начальників ладижинської міліції О.Кілієвич та інші міліціонери.
Словами щирої вдячності за доблесну працю присутніх привітав перший заступник міського голови Ладижина Павло Анущенко. Також він нагородив відзнаками вісімнадцять ветеранів органів внутрішніх справ.
У свою чергу в.о. начальника міського відділу міліції Сергій Бойко вручив п’ятнадцятьом ветеранам органів внутрішніх справ подяки та грошові винагороди, а десять колишніх міліціонерів отримали подяку та святковий набір продуктів.
Після урочистостей ветерани-міліціонери ще довго згадували молодість та роки служби, проведені разом.
14 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 375 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль