Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині привітали «аксакалів» правоохоронної системи

В Ладижині привітали «аксакалів» правоохоронної системи

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2289_mvs.jpg

Урочистостями відзначили в Ладижині День вшанування ветеранів органів внутрішніх справ України. З нагоди величної дати, в актовому залі Ладижинського відділку міліції зібралися легендарні люди, які багато років свого життя поклали на вівтар спокою рідного міста, пише «Нове місто».
Серед поважних «аксакалів» правоохоронної системи на захід завітали О.Кавка, В.Козік, В.Олексієнко, Ю.Гненний, Ю.Уманський, В.Терешко, а також один з колишніх начальників ладижинської міліції О.Кілієвич та інші міліціонери.
Словами щирої вдячності за доблесну працю присутніх привітав перший заступник міського голови Ладижина Павло Анущенко. Також він нагородив відзнаками вісімнадцять ветеранів органів внутрішніх справ.
У свою чергу в.о. начальника міського відділу міліції Сергій Бойко вручив п’ятнадцятьом ветеранам органів внутрішніх справ подяки та грошові винагороди, а десять колишніх міліціонерів отримали подяку та святковий набір продуктів.
Після урочистостей ветерани-міліціонери ще довго згадували молодість та роки служби, проведені разом.
14 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 383 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль