Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині прихожани Української Православної церкви зібрали майже 2 тис. гривень для військових АТО

В Ладижині прихожани Української Православної церкви зібрали майже 2 тис. гривень для військових АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7513_dscn4555.jpg

Майже 2 тисячі гривень зібрали прихожани Української Православної церкви Київського Патріархату Храму Успіння Пресвятої Богородиці міста Ладижина на потреби військових що несуть свою службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Кошти збирали у скриньку для благодійних пожертв, яку Народна самооборона міста Ладижина, за дозволом настоятеля Отця Михайла, розмістила у храмі.

Вилучення зібраних вірянами коштів відбулося у суботу 28 березня. Під час підрахунку лічильна комісія народної самооборони на чолі з депутатом міської ради Василем Підвашецьким спільно з головою ревізійної комісії від церкви Рурою Р.З нарахували 1 771 гривень. Всі кошти будуть витрачені на закупівлю необхідного спорядження та амуніції для українських бійців.

Громадське формування «Народна самооборона міста Ладижина» висловлює щиру подяку прихожанам Української Православної церкви Київського Патріархату Храму Успіння Пресвятої Богородиці міста Ладижина за свідому громадянську позицію та підтримку військових, які героїчно захищають нашу Батьківщину.

Окрема подяка настоятелю храму Отцю Михайлу, який крім допомоги у зібранні коштів, неодноразово приймав участь у мітингах вшанування пам’яті загиблих українських Героїв, щоразу доводячи, що українська церква завжди з народом.

4463_dscn4544.jpg (99.5 Kb)2389_dscn45.jpg (105.79 Kb)7404_dscn4554.jpg (93.69 Kb)7513_dscn4555.jpg (124.52 Kb)4466_dscn45.jpg (107.75 Kb)
28 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 477 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль