Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині прихожани Української Православної церкви зібрали майже 2 тис. гривень для військових АТО

В Ладижині прихожани Української Православної церкви зібрали майже 2 тис. гривень для військових АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7513_dscn4555.jpg

Майже 2 тисячі гривень зібрали прихожани Української Православної церкви Київського Патріархату Храму Успіння Пресвятої Богородиці міста Ладижина на потреби військових що несуть свою службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Кошти збирали у скриньку для благодійних пожертв, яку Народна самооборона міста Ладижина, за дозволом настоятеля Отця Михайла, розмістила у храмі.

Вилучення зібраних вірянами коштів відбулося у суботу 28 березня. Під час підрахунку лічильна комісія народної самооборони на чолі з депутатом міської ради Василем Підвашецьким спільно з головою ревізійної комісії від церкви Рурою Р.З нарахували 1 771 гривень. Всі кошти будуть витрачені на закупівлю необхідного спорядження та амуніції для українських бійців.

Громадське формування «Народна самооборона міста Ладижина» висловлює щиру подяку прихожанам Української Православної церкви Київського Патріархату Храму Успіння Пресвятої Богородиці міста Ладижина за свідому громадянську позицію та підтримку військових, які героїчно захищають нашу Батьківщину.

Окрема подяка настоятелю храму Отцю Михайлу, який крім допомоги у зібранні коштів, неодноразово приймав участь у мітингах вшанування пам’яті загиблих українських Героїв, щоразу доводячи, що українська церква завжди з народом.

4463_dscn4544.jpg (99.5 Kb)2389_dscn45.jpg (105.79 Kb)7404_dscn4554.jpg (93.69 Kb)7513_dscn4555.jpg (124.52 Kb)4466_dscn45.jpg (107.75 Kb)
28 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 559 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль