Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині працюють пункти обігріву

В Ладижині працюють пункти обігріву

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5007_obigriv.jpg

Грудень радує нас теплою погодою, однак, морози не за горами. Синоптики обіцяють похолодання одразу після Нового року. Тому працівники відділу надзвичайних ситуацій та пожежно-рятувальної служби міста вже подбали про пункти обігріву. 23 грудня вони об’їздили ці об’єкти і поповнили їх продуктовими наборами на випадок, якщо сюди звернуться по допомогу люди з переохолодженням, пише «Нове місто».

- Вже кілька років у Ладижині, згідно з розпорядженням міського голови, ми розміщуємо пункти обігріву, щоб запобігти виникненню надзвичайних ситуацій під час сильних морозів, - каже І.Магера, начальник відділу НС та ЦЗН. – Ладижинці та мешканці інших населених пунктів, якщо виникне така необхідність, матимуть змогу тут зігрітися та випити гарячого чаю з печивом чи хлібом із маслом.

Наразі у місті працює чотири пункти обігріву: МБК «Лада», КП «Ладжитлосервіс», Ладижинське ТМО та ПКВС «Прометей».
26 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 365 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль