Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині поліціянти перевірили місця дозвілля молоді

В Ладижині поліціянти перевірили місця дозвілля молоді

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5580_zatrimannya_osib_szo_rozpivali_spirtni_napoi.jpg

Про підсумки проведення рейду «Діти вулиці», «Вокзал» по місцях дозвілля молоді 5 лютого 2016 року

З метою забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягнення її зниження на основі чітко визначених пріоритетів, об'єднання зусиль органів державної влади, правоохоронних органів та громадськості у напрямку протидії злочинності, порушенням громадського порядку та іншим антисоціальним проявам рейдовою групою в складі: начальника міського відділу у справах дітей Ладижинської міської ради Таран В.В., дільничних інспекторів Ладижинського відділення поліції Брудніцкого Я.В., Тарана О.В., Шестопала О.І., членів ГФОГП «Дружина» Тарана В.М., Духна М.І. проведено рейд «Діти вулиці», «Вокзал» по місцях дозвілля молоді, в ході якого були перевірені місця концентрації та збору молоді: центральну площу міста, територію біля магазину «Європейський», територію дендрологічного парку, торгові точки, які займаються продажем алкогольної та тютюнової продукції та територію біля навчальних закладів міста.

Під час рейду членами рейдової групи на центральній площі міста виявлені молоді особи, які розпивали спиртні напої. З молодими людьми проведена профілактична робота щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, недопущення негативної поведінки в майбутньому та складено адміністративні протоколи за ст. 178 КУпАП. Крім того члени рейдової групи зробили зауваження неповнолітнім особам, які шумно поводили себе на спортивному майданчику навчального закладу міста.

В ході проведення рейду перевірено родину, дитина якої перебуває на обліку міського відділу у справах дітей, як така, що опинилася в складних життєвих обставинах. З батьками проведено бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків та постійного контролю за життям та здоров’ям малолітньої дитини.

Джерело
8 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 430 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль