Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині поліціянти перевірили місця дозвілля молоді

В Ладижині поліціянти перевірили місця дозвілля молоді

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5580_zatrimannya_osib_szo_rozpivali_spirtni_napoi.jpg

Про підсумки проведення рейду «Діти вулиці», «Вокзал» по місцях дозвілля молоді 5 лютого 2016 року

З метою забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягнення її зниження на основі чітко визначених пріоритетів, об'єднання зусиль органів державної влади, правоохоронних органів та громадськості у напрямку протидії злочинності, порушенням громадського порядку та іншим антисоціальним проявам рейдовою групою в складі: начальника міського відділу у справах дітей Ладижинської міської ради Таран В.В., дільничних інспекторів Ладижинського відділення поліції Брудніцкого Я.В., Тарана О.В., Шестопала О.І., членів ГФОГП «Дружина» Тарана В.М., Духна М.І. проведено рейд «Діти вулиці», «Вокзал» по місцях дозвілля молоді, в ході якого були перевірені місця концентрації та збору молоді: центральну площу міста, територію біля магазину «Європейський», територію дендрологічного парку, торгові точки, які займаються продажем алкогольної та тютюнової продукції та територію біля навчальних закладів міста.

Під час рейду членами рейдової групи на центральній площі міста виявлені молоді особи, які розпивали спиртні напої. З молодими людьми проведена профілактична робота щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, недопущення негативної поведінки в майбутньому та складено адміністративні протоколи за ст. 178 КУпАП. Крім того члени рейдової групи зробили зауваження неповнолітнім особам, які шумно поводили себе на спортивному майданчику навчального закладу міста.

В ході проведення рейду перевірено родину, дитина якої перебуває на обліку міського відділу у справах дітей, як така, що опинилася в складних життєвих обставинах. З батьками проведено бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків та постійного контролю за життям та здоров’ям малолітньої дитини.

Джерело
8 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 437 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль