Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині початок навчального року відтермінували до 4 вересня

В Ладижині початок навчального року відтермінували до 4 вересня

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2051_speka.jpg

Через аномальну спеку, з якою прийшов першовересень у шкільні класи, комісія з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій (КТЕБ) прийняла рішення до п’ятниці, 4 вересня призупинити навчання у всіх школах міста Ладижина.

1 вересня після урочистих "лінійок" відбулися наради з директорами шкіл міста та засідання КТЕБ, - повідомляє Lada.FM
Освітяни повідомили владу, що в деяких класах температура повітря піднялася до 40 градусів, а в тих, які виходять на сонячний бік - і того більше. В таких умовах ні учні, ні вчителі знаходитись не можуть. Тому було прийнято рішення призупинити навчання у школах до п’ятниці.

В неділю, за прогнозами синоптиків, спека спаде, то ж школи запрацюють у звичному графіку.

Водночас, за інформацією начальника міськвідділу освіти Юрія Журби, дитячі садки працюватимуть у звичному режимі.
1 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 369 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль