Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині почалося цькування містян що зазіхнули на красу міста

В Ладижині почалося цькування містян що зазіхнули на красу міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4621_yak-dopomogti-ditini-vporatisya-z-naslidkami-shkiljjnogo-cjjkuvannya.jpg

На сторінках комунального тижневика, що знаходиться у власності громади Ладижина почалося справжнє цькування містян, які зазіхнули на красу міста.

Нагадаємо, нещодавно два ладижинці - «невдаха-кавалер» , який подарував своїй дівчині сурфінії з міської клумби та «квітковий маніяк», що розкидав вирвані сурфінії по дорозі були об’явлені справжніми «ворогами міста».

Втім, як виявилося, цього було замало. Тепер влада зажадала публічного приниження «негідників, які не люблять своє місто та не поважають важку щоденну працю комунальників». І, як наслідок, імена, фамілії і навіть номера будинків (!) ворогів міста тепер кожний охочий має змогу прочитати у тижневику «Нове місто».

На жаль, журналісти та замовники згаданого матеріалу не подумали про те, що під їх гарячу руку попадають не лише «вороги міста», а й їх рідні та близькі люди, які не в чому не винні.

А якщо внаслідок систематичного цькування людину доведуть до самогубства? Хто буде за це відповідати?
Отже, принаймні двох «ворогів міста» ми вже маємо. Хто наступний?...
2 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 912 Коментарів: 6
Написав: Wanch 2.07.2016 - 14:00
Цитата: "Хто наступний?"

Хто наступний, трудно судити, але за злодійські вчинки
люди мають відповідати.Наше "майбутнє" розперезалось
і не має в серці добра. Треба наказувати і жорстко!
По вулицях старого Ладижина попід забори скидають мішки
з мусором. Хто скидає? Звичайно, пенсіонери!
В криниці на днях витягли скинуту туди собаку,
яка уже розложилась. А люди п*ють звідтіля воду.
Сама собака туди впасти не змогла б, цебриня високе,
а пес - не кіт!
Це, мабуть, знову рука пенсіонера!
Отже, тих, хто краде, хто злобствує, робить шкоду
і не поважає людей, треба не лише вказувати фамілії,
а й судити відкритим судом, щоб другим було неповадно.
І добре, що Влада зажадала публічного приниження
злодіям! Буде іншим наука!!!
Написав: victoria 2.07.2016 - 17:43
Wanch, ви ще про суди Лінча згадайте. Звісно, покарання повинно бути. У випадках з клумбами було б доречніше (або людяніше) призначити за подібні правопорушення досить високі штрафи або виправні громадські роботи.
Адже, наприклад, якщо у правопорушника є дитина, то як їй після подібних публікацій йти до школи?
Написав: Михаил 2.07.2016 - 23:13
Все будет норм. 2 дня и все всё забудут.
Написав: Arhip 3.07.2016 - 00:05
В Ладижині, як в кожній тоталітарній мікродержаві, є культ особистості, є свій диктатор, відтепер є і свої "вороги міста". Ладижин 2016 року - це копія сталінської СРСР. Я тут народився, прожив все життя, але чим далі тим більше мені це місто не подобається, не зовнішнім лоском, мова іде про внутрішню гниле наповнення. Згадаю свою реальну поезію, що написана внаслідок реального діалогу:
Написав: Arhip 3.07.2016 - 00:06
Біла поезія, написана десь місяь тому. Це реальний випадок.

Одна літня незнайомі жінка

Сказала мені нещодавно
пошепки на вухо:
« А ви знаєте,
що жителі нашого міста, -
цілковите лайно,
щоб звертати на них увагу?»,
І пішла собі далі
у своїх справах,
таємничо усміхаючись
до самої себе та
залишивши мене самого
на зупинці,
ошелешеного такою новиною.
Написав: Wanch 3.07.2016 - 07:12
Arhip, biggrin Так це давно всім відомо!
Лише ти чомусь взнав з запізненням.

victoria, Як в домашній обстановці ведуть себе батьки, так поводиться і дитина. Уже давненько я проходив біля одного будинку, так молодий батько із третього поверху кричав до свого синочка: "Не говори по украински, это - собачья мова, Говори только по русски!"
Цей "папочка" звичайно народився десь в Паланці, або в Маньківці! Тому, якщо крадуть, то нехай і діти відповідають стидобою за батьків.
Інакше ми йдемо в пропасть! Я, наприклад, поважаю і українську мову (це моя рідна мова, і російську і навчаю свого внука, щоб він знав і першу відмінно, і другу, і англійську), але не вчу його красти!
ТОЖ, ЩО ПОСІЯВ, ТО ПОЖНЕШ, Вікторіє!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль