Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині планують відкрити соціальний магазин

В Ладижині планують відкрити соціальний магазин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/37_soc.jpg

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев допустив можливість створення у місті соціального продуктового магазину, пише Lada.FM

На початку квітня він уже дав доручення відповідним службам міськради для початку роботи у цьому напрямку.

"Дійсно, бажання та плани щодо створення такого магазину в мене є. Такий магазин у місті можна створити за однієї умови, якщо в цьому питанні громаді допоможуть керівники підприємств - філій компанії МХП, які розташовані у Ладижині. Моє бачення щодо створення такого магазину наступне: ладижинські філії - підприємства компанії МХП - направляють у новостворений соціальний магазин вироблену ними сільськогосподарську та м’ясну продукцію для реалізації виключно відповідній категорії населення Ладижина",- розповіві Валерій Коломєйцев.

За його словами, товари у магазині будуть продаватись за спеціальними картками та відповідними нормами по ціні собівартості а працівники магазину, отримуватимуть заробітну плату з міського бюджету.

"При таких умовах ціна на продукти в цьому магазині може бути нижчою від звичайної, яку ми бачимо в інших магазинах, на 40-50%. Думаю, що невелика група таких продуктів як крупи, борошно, соняшникова олія, м’ясо птиці можуть бути основним асортиментом цього магазину. Всі ми розуміємо, що ці продукти на сьогодні є основними у раціоні наших пенсіонерів",- каже міський голова.

18 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 599 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль