Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині планують відкрити соціальний магазин

В Ладижині планують відкрити соціальний магазин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/37_soc.jpg

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев допустив можливість створення у місті соціального продуктового магазину, пише Lada.FM

На початку квітня він уже дав доручення відповідним службам міськради для початку роботи у цьому напрямку.

"Дійсно, бажання та плани щодо створення такого магазину в мене є. Такий магазин у місті можна створити за однієї умови, якщо в цьому питанні громаді допоможуть керівники підприємств - філій компанії МХП, які розташовані у Ладижині. Моє бачення щодо створення такого магазину наступне: ладижинські філії - підприємства компанії МХП - направляють у новостворений соціальний магазин вироблену ними сільськогосподарську та м’ясну продукцію для реалізації виключно відповідній категорії населення Ладижина",- розповіві Валерій Коломєйцев.

За його словами, товари у магазині будуть продаватись за спеціальними картками та відповідними нормами по ціні собівартості а працівники магазину, отримуватимуть заробітну плату з міського бюджету.

"При таких умовах ціна на продукти в цьому магазині може бути нижчою від звичайної, яку ми бачимо в інших магазинах, на 40-50%. Думаю, що невелика група таких продуктів як крупи, борошно, соняшникова олія, м’ясо птиці можуть бути основним асортиментом цього магазину. Всі ми розуміємо, що ці продукти на сьогодні є основними у раціоні наших пенсіонерів",- каже міський голова.

18 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 590 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль