Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині оздоровлено 25% дітей

В Ладижині оздоровлено 25% дітей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1542_diti.jpg

За словами начальника відділу у справах сім’ї та молоді Олени Кравченко, оздоровча кампанія в Ладижині пройшла краще, ніж в інших містах обласного значення, пише «Нове місто».
Так, за літній період нинішнього року вдалося оздоровити 525 дітей, що становить 25% від загальної кількості школярів.
Щодо грошей, то всього на оздоровлення було залучено 1 млн. 105 тис. грн.. Мова про кошти державного, обласного та міського бюджетів, фонду соціального страхування, батьківські гроші та гроші підприємств.
На жаль, через невчасне фінансування, пізно розпочалося оздоровлення дітей за кошти чорнобильського фонду. Перша група дітей була направлена на санаторно-курортне лікування лише 8 серпня.
28 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 252 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль