Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині оздоровлено 25% дітей

В Ладижині оздоровлено 25% дітей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1542_diti.jpg

За словами начальника відділу у справах сім’ї та молоді Олени Кравченко, оздоровча кампанія в Ладижині пройшла краще, ніж в інших містах обласного значення, пише «Нове місто».
Так, за літній період нинішнього року вдалося оздоровити 525 дітей, що становить 25% від загальної кількості школярів.
Щодо грошей, то всього на оздоровлення було залучено 1 млн. 105 тис. грн.. Мова про кошти державного, обласного та міського бюджетів, фонду соціального страхування, батьківські гроші та гроші підприємств.
На жаль, через невчасне фінансування, пізно розпочалося оздоровлення дітей за кошти чорнобильського фонду. Перша група дітей була направлена на санаторно-курортне лікування лише 8 серпня.
28 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 300 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль