Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині оголосили переможців конкурсу «Людина року – 2014»

В Ладижині оголосили переможців конкурсу «Людина року – 2014»

15 травня в Ладижині у великій залі ПКВС «Прометей» відбулося урочисте нагородження переможців щорічного міського конкурсу «Людина року – 2014».

Право відкрити урочистий захід було надано міському голові Валерію Коломєйцеву. Міський голова привітав присутніх та оголосив про те, що має намір виконати приємну місію – вручити нагороду нашому земляку Віктору Северіну.

- Я хочу вручити нагороду нашому земляку рядовому Северіну Віктору, - сказав Валерій Коломєйцев. - Міністр Оборони України нагороджує нашого славного земляка медаллю «За воїнську доблесть», за мужність та ту доблесть, яку він проявив під час виконання антитерористичної операції.

Нагородження Героя відбулося під шквал аплодисментів та вигуків «Слава Україні!», «Слава Героям!».

Продовжилися урочистості знайомством присутніх із переможцями конкурсу «Людина року – 2014».

Отже, у номінації «Краще промислове підприємство» найкращим було визначено ТОВ «Вінницька птахофабрика» філія внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів. Як зазначили організатори, підприємство, на якому працює 459 працівників є лідером з виробництва кормів у регіоні, лише у минулому році підприємством було виготовлено продукції на суму понад 8 млн. гривень. Для вручення нагороди на сцену було запрошено директора Консура В’ячеслава Володимировича.

У номінації «Краще мале підприємство» перемогу отримало «ПМК – 42», яке очолює Микола Загорійчук. Нині на підприємстві трудиться 31 працівник.

У номінації «Найкращий підприємець» найкращим визначено ФОП Андрія Чепірдака – знаного у місті та на теренах Україні майстра ковальської справи, який започаткував свій бізнес у 2007 році, відкривши кузню та ставши там справжнім володарем вогню та металу.

Переможцем у номінації «Працівник житлово-комунального господарства» визначено майстра тепловодопостачання КП «Ладжитлосервіс» Олега Лихаченка. За час роботи на підприємстві з 2003 року і до сьогодні за сумлінну працю Олег Лихаченко неодноразово нагороджувався грамотами та грошовими преміями Ладижинської міської ради та КП «Ладжитлосервіс».

У номінації «Працівник сільського господарства» переможцем визначено зоотехніка з племінної справи оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт» МХП Лідію Войтенко, яка працює на цій посаді з 2006 року, має великий досвід та сумлінно ставиться до своїх обов’язків.

У номінації «Працівник промислової галузі» переможцем визначено заступника начальника котлотурбінного цеху відокремленого підрозділу Ладижинська ТЕС ПАТ ДТЕК «Західенерго» Олександра Івановича Гоча. Олександр Іванович розпочав свій трудовий шлях на Ладижинській ТЕС із 1981 року і пройшов шлях від машиніста енергоблоку до заступника начальника котлотурбінного цеху.

У номінації «Посадова особа органів місцевого самоврядування» переможцем визначено начальника відділу фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради Сергія Михайловича Стояна. Сергій Михайлович займає свою посаду із 2001 року. За період роботи на посаді начальника відділу разом із працівниками фізичної культури і спорту виростив плеяду спортсменів українського та світового рівня.

У номінації «Кращий працівник правоохоронних органів» переможцем визначено старшого оперуповноваженого по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Ладижинського МВМ УМВС у Вінницькій області майора міліції Юрія Олександровича Бабія. Майор міліції понад 10 років працює у сфері боротьби із незаконним обігом наркотиків. У міському відділі серед співробітників та населення Ладижина користується повагою та авторитетом.

У номінації «Працівник охорони здоров’я» переможцем визначено лікаря акушера-гінеколога Ладижинського ТМО Наталю Василівну Леонець. Випускниця Вінницького медичного університету в місті Ладижині працює з 2002 року. З 2014 року виконує обов’язки завідуючої жіночої консультації Ладижинського ТМО. Користується авторитетом серед колег та жителів міста.

У номінації «Працівник освіти» переможцем визначено вчителя математики Ладижинської ЗОШ №2 Оксану Леонідівну Бевз. Оксана Леонідівна має 18 років загального стажу роботи, спеціаліст вищої категорії, має звання – старший вчитель, є переможцем конкурсу «Учитель року», плідно працює з обдарованими учнями і на уроках математики і у позаурочний час.

У номінації «Працівник культури» переможцем визначено викладача по класу скрипки керівника дитячого струнного ансамблю Ладижинської музичної школи Світлану Пантеліївну Кускову. Світла Пантеліївна працює у музичній школі вже 41- й рік. Всього за свій багаторічний трудовий стаж викладач випустила понад 60 учнів.

У номінації «Працівник галузі фізичної культури і спорту» переможцем визначено викладача фізичної культури Ладижинського аграрного коледжу керівника спортивного клубу «Хонза» тренера з ушу-саньшоу Вадима Зашейка.

У номінації «Спортсмен року» переможцем визначено чемпіона чемпіонату світу з боротьби самбо серед майстрів вікова група 40-50 років Олександра Полозюкова.

У номінації «Спортсмен року» переможцем визначено чемпіона України серед юнаків бронзового призера чемпіонату Європи серед юнаків срібного призера чемпіонату світу серед кадетів з боротьби самбо Дмитра Стременовського.

У номінації «Юний талант року» переможницею стала талановита учениця 11-а класу ЗОШ №4 призер міських і обласних олімпіад Ганна Дідик, яка досягла значних успіхів у вивченні шкільних предметів та брала участь у олімпіадах міського та обласного рівнів.

Для нагородження переможців міського конкурсу «Людина року – 2014» на сцену було запрошено міського голову Ладижина Валерія Коломєйцева та першого заступника міського голови Павла Анущенка.

Всі переможці отримали почесні грамоти та грошові призи.

4442_img_0851.jpg (91.28 Kb) – 2014»5305_img_0852.jpg (99.02 Kb)9208_img_0859.jpg (92.39 Kb)1107_img_0868.jpg (113.96 Kb)0658_img_0860.jpg (98.84 Kb)5885_img_0869.jpg (108.25 Kb)7836_img_0870.jpg (109.33 Kb)2335_img_0871.jpg (103.05 Kb)5409_img_0876.jpg (108.18 Kb)1401_img_0875.jpg (1.32 Kb)
16 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1085 Коментарів: 5
aleksandr
Написав: aleksandr 16.05.2015 - 21:27
Нажаль нічого не сказано про те хто вирішував питання про перемогу того чи іншого кандидата. Складаеться враження ,що рудий так вирішив. Оприлюдніть скад комісії......down
Написав: Vetal 16.05.2015 - 21:57
Состав комиссии:
1) Валера
2) Валерий Иванович
3) Валерик
4) Валерик от Ивана
5) Валериан
6) Валерчик
aleksandr
Написав: aleksandr 16.05.2015 - 23:13
Vetal, ЯК І В СТАРІ - "НОВІ" ЧАСИ... Я РІШИВ , А ВИ ПІДТРИМАЛИ.....
Написав: lomov 18.05.2015 - 10:17
Коли Григорія сушія разом з Шерстким Р.В. закривали в СІЗО за розкрадання бюджетних коштів при закупівлі і висадці квіточок, тоді, для їх моральної підтрики і в знак вдячності, що не здали інших, міський голова визнавав людиною року Сушія, нагороджував його різноманітними грамотами і обіцяв зробити його почесним громадянином міста. А сьогодні, коли усе місто "усіяне" шприцами від наркотиків, коли незаконний обіг наркотиків досягнув критичного рівня, людиною року за дивним збігом обставин визнається старший оперуповноважений по боротьбі з незаконним обігом наркотиків - Бабій. Виникає питання: за які заслуги така подяка?
Написав: Olexa 18.05.2015 - 17:50
Пир во время чумы! Главное - "Героям слава!" Тотальная война, фолькштурм. Ничего не напоминает?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль