Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині обговорили проблеми внутрішньо переміщених осіб

В Ладижині обговорили проблеми внутрішньо переміщених осіб

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6815_24.jpg


26 липня в приміщенні Ладижинської міської бібліотеки відбулося засідання „круглого столу” по питаннях соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.


Про це йдеться у повідомленні міського управління праці та соціального захисту населення.

З метою вивчення основних проблем громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України, та районів проведення анти терористичної операції в інші регіони України та сприяння якісного їх розв’язання на місцях, а також моніторингу надання послуг органами виконавчої влади, установами та організаціями у районах та містах області місто Ладижин відвідали представники робочої групи, створеної Департаментом соціальної політики Вінницької облдержадміністрації: Данілов С.В.- радник Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Вінницькій області, Квят Н.В. – заступник директора Департаменту - начальник управління соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Махначова І.В.- головний спеціаліст відділу адресних допомог управління фінансів, бухгалтерського обліку і допомог Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. (До речі, при будівництві нового житла можуть бути вікористати плити перекриття ПК, ПБ, ПНО та інши сучасні будівельні матеріали. Детальніше -на сайті плиты перекрытия и их цена )

Очолив засідання „круглого столу” заступник міського голови Олександр Ткачук. На засіданні були присутні представники управління праці та соціального захисту населення , відділу у справах сім’ї і молоді, відділу освіти Ладижинської міської ради, міського центру зайнятості, ТВБВ№10001/0111 АТ „Ощадбанк”, УПФУ в м.Ладижин, міського центру соціальних служб для сім2ї дітей та молоді.

Представники управлінь та організацій міста Ладижин повідомили представників робочої групи про комплекс заходів, який здійснюється на території Ладижинської міської ради для соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. В свою чергу, представники робочої групи повідомили присутніх про заходи, які здійснюються на території області з метою підвищення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, про роботу громадських організацій та об’єднань внутрішньо переміщених осіб, про участь в наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам міжнародних організацій, також надали відповіді на питання по змінах в чинному законодавстві.

В заключному слові О.Ткачук та Н.Квят висловили спільну думку, що проведення „круглого столу” у місті Ладижин було корисним як для представників робочої групи так і для спеціалістів місцевих структур та як обмін досвідом роботи та одержання нової інформації позитивно впливає на результати роботи по вирішенню питань та соціальному захисту внутрішньо переміщених осіб.
29 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 275 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль