Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині обговорили проблеми внутрішньо переміщених осіб

В Ладижині обговорили проблеми внутрішньо переміщених осіб

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6815_24.jpg


26 липня в приміщенні Ладижинської міської бібліотеки відбулося засідання „круглого столу” по питаннях соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.


Про це йдеться у повідомленні міського управління праці та соціального захисту населення.

З метою вивчення основних проблем громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України, та районів проведення анти терористичної операції в інші регіони України та сприяння якісного їх розв’язання на місцях, а також моніторингу надання послуг органами виконавчої влади, установами та організаціями у районах та містах області місто Ладижин відвідали представники робочої групи, створеної Департаментом соціальної політики Вінницької облдержадміністрації: Данілов С.В.- радник Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Вінницькій області, Квят Н.В. – заступник директора Департаменту - начальник управління соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Махначова І.В.- головний спеціаліст відділу адресних допомог управління фінансів, бухгалтерського обліку і допомог Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. (До речі, при будівництві нового житла можуть бути вікористати плити перекриття ПК, ПБ, ПНО та інши сучасні будівельні матеріали. Детальніше -на сайті плиты перекрытия и их цена )

Очолив засідання „круглого столу” заступник міського голови Олександр Ткачук. На засіданні були присутні представники управління праці та соціального захисту населення , відділу у справах сім’ї і молоді, відділу освіти Ладижинської міської ради, міського центру зайнятості, ТВБВ№10001/0111 АТ „Ощадбанк”, УПФУ в м.Ладижин, міського центру соціальних служб для сім2ї дітей та молоді.

Представники управлінь та організацій міста Ладижин повідомили представників робочої групи про комплекс заходів, який здійснюється на території Ладижинської міської ради для соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. В свою чергу, представники робочої групи повідомили присутніх про заходи, які здійснюються на території області з метою підвищення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, про роботу громадських організацій та об’єднань внутрішньо переміщених осіб, про участь в наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам міжнародних організацій, також надали відповіді на питання по змінах в чинному законодавстві.

В заключному слові О.Ткачук та Н.Квят висловили спільну думку, що проведення „круглого столу” у місті Ладижин було корисним як для представників робочої групи так і для спеціалістів місцевих структур та як обмін досвідом роботи та одержання нової інформації позитивно впливає на результати роботи по вирішенню питань та соціальному захисту внутрішньо переміщених осіб.
29 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 343 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль