Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині новому дитячому садочку «підмочили репутацію»

В Ладижині новому дитячому садочку «підмочили репутацію»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5954_zai.jpg

Минулий тиждень Ладижин поливали рясні дощі. На жаль, ці погодні явища не пройшли безслідно. Так, рясні опади стали причиною підтоплення деяких приміщень першої міської школи, повідомляє Lada.FM
Серед інших постраждали і кімнати у новому дитячому садочку, урочисте відкриття якого відбулося лише місяць тому.
Нагадаємо, 14 жовтня із хлібом-сіллю зустрічали працівники садочка почесних гостей – міського голову Ладижина Валерія Коломєйцева, директора Ладижинської ТЕС Олександра Бобрика, директора АМЕР Михайла Багнюка та ін..
Загалом кошторисний проект на створення дитячого садка склав 1 мільйон 300 тисяч гривень , із яких 895 тисяч гривень – це гроші компанії ДТЕК.
На жаль, незважаючи на вкладені гроші, будівельники не врахували такої елементарної речі, як відвід води від будівлі, що і далося взнаки при першому ж дощеві.
Як з’ясувалось, причиною підтоплення стала труба дощового зливу, що вбудована в стіну будівлі, яка із плином часу засмітилась різним сміттям - листям, піском, частинками смоли. Відповідно, дощова вода, яка стікала з даху не могла вільно проходити трубою тому почала просочуватись крізь шпарини до кімнати.

"Ці частинки смоли разом з піском і брудом у самому низу - в підвальному приміщенні - забили цю "лівньовку". Відповідно вода не могла проходити, і ось цей стовп води, через стики труб почав просочуватись. Висота стовпа була близько 10 метрів, бо у нас три поверхи. У деяких місцях намочило стіни. Ми викликали людей, які приїхала і вирізали ось цю частину труби та замінили її. В даному місці ми проблему подолали, Включили нормальну температуру і ті місця, які підмокли ми їх висушили",- каже директор ЗОШ №1.

За його словами, будівля школи була зведена у 1977 році і від тоді дощові зливи не прочищались. Тому зараз адміністрація запанувала провести ревізію цієї системи.

У свою чергу, начальник відділу освіти Ладижинської міської ради Юрій Журба підтвердив, що дану проблему уже вирішено силами адміністрації школи.
Скільки саме кімнат постраждало не повідомляється. Не відома також і сума необхідна на ліквідацію наслідків ситуації.
26 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 486 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль