Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині ні влада ні міліція не можуть впоратися із небезпечними водіями мопедів

В Ладижині ні влада ні міліція не можуть впоратися із небезпечними водіями мопедів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/88_skut.jpg
Пішохідна доріжка що веде від автовокзалу до мікрорайону Піонерський влітку стає особливо небезпечною для пішоходів.

З настанням купального сезону все більше містян прямують до річки на відпочинок. Мами з візочками, діти з пляжною атрибутикою, дачники з авоськами – всі вони безперервною колоною йдуть на річку або навпаки повертаються додому.

Здавалося б йди і насолоджуйся краєвидами. Та розслаблятися не варто. Можна навіть сказати небезпечно.
Адже цю пішохідну доріжку уподобали водії мотоциклів та скутерів (все більш популятними також стають мопеди - подробнее ). Вони літають жахаючи пішоходів та створюючи загрозу для їх життя.

Звісно люди обурюються, але ж не будеш же ти бігти за мотоциклом, щоб провести виховну бесіду з водієм.
З іншого боку чекати поки станеться непоправне також не варто.

Тому проблему вищезгаданої пішохідної доріжки було піднято під час річного звіту міського голови. Зокрема, представники ладижинської самооборони звернули увагу Валерія Коломейцева на те, що не завадило б, щоб іноді там чергував міліціонер, адже саме так можна убезпечити людей та особливо маленьких дітей від небезпеки що несуть недбалі водії мопедів.

Валерій Коломєйцев зауважив, що у нашому місті дуже багато варварів та недбалих людей.

- У тому числі серед цих людей є негідники які сідають на мопеди та мотоцикли, п’ють горілку та сідають нетверезими за кермо автівки, перевищують швидкість – моя вина? Так моя вина! Але порадьте мені що зробити?, - сказав очільник міста. – Давайте разом із цим злом боротися!

Валерій Коломєйцев наголосив на тому, що міліція невзмозі поставити на кожному розі по міліціонеру. Та все ж пообіцяв звернутися до начальника Ладижинського відділку міліції з проханням хоч іноді проводити чергування на злощасній доріжці.
Після звіту міського голови минув майже місяць. Але скарги, на пішохідну доріжку, що веде від автовокзалу до мікрорайону Піонерський, не припиняються.

Враховуючи серйозність проблеми та безпорадність влади і місцевої міліції у боротьбі із небезпечними водіями, можна порадити місцевим чиновникам оголосити конкурс на найкращу ідею – як зробити прохід до Мікрорайону Піонерський небезпечним.

А поки, йдучи по пішохідній доріжці, не втрачайте пильності.
11 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 574 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль