Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині кабінет УЗД стане доступнішим для мешканців міста

В Ладижині кабінет УЗД стане доступнішим для мешканців міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0982_uzd.jpg

Завідуючий поліклінічного відділення Ладижинського ТМО Петро Кулеша повідомив містянам приємну новину. Найближчими днями хворі зможуть потрапити до кабінету ультразвукового обстеження без довгих черг, пише «Нове місто».

По-перше, у зв’язку з тим, що кількість хворих, які проходять УЗД, не зменшується, робота кабінету розпочинається о 8-й годині ранку.

По-друге, адміністрація ТМО збільшила фінансування, і тепер лікар УЗД матиме офіційне навантаження не 0,25 ставки, а 0.5; ще два лікаря працюватимуть на 0,25 ставки. А не безкоштовно, як раніше.

Також, фахівця, який раніше працював у кабінеті ЕКГ, направлено на курси підвищення кваліфікації до Харківської академії післядипломної освіти. Він освоюватиме ультразвукову діагностику захворювань серця і в подальшому працюватиме в кабінеті УЗД.
13 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 537 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль