Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині кабінет УЗД стане доступнішим для мешканців міста

В Ладижині кабінет УЗД стане доступнішим для мешканців міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0982_uzd.jpg

Завідуючий поліклінічного відділення Ладижинського ТМО Петро Кулеша повідомив містянам приємну новину. Найближчими днями хворі зможуть потрапити до кабінету ультразвукового обстеження без довгих черг, пише «Нове місто».

По-перше, у зв’язку з тим, що кількість хворих, які проходять УЗД, не зменшується, робота кабінету розпочинається о 8-й годині ранку.

По-друге, адміністрація ТМО збільшила фінансування, і тепер лікар УЗД матиме офіційне навантаження не 0,25 ставки, а 0.5; ще два лікаря працюватимуть на 0,25 ставки. А не безкоштовно, як раніше.

Також, фахівця, який раніше працював у кабінеті ЕКГ, направлено на курси підвищення кваліфікації до Харківської академії післядипломної освіти. Він освоюватиме ультразвукову діагностику захворювань серця і в подальшому працюватиме в кабінеті УЗД.
13 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 465 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль