Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині кабінет УЗД стане доступнішим для мешканців міста

В Ладижині кабінет УЗД стане доступнішим для мешканців міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0982_uzd.jpg

Завідуючий поліклінічного відділення Ладижинського ТМО Петро Кулеша повідомив містянам приємну новину. Найближчими днями хворі зможуть потрапити до кабінету ультразвукового обстеження без довгих черг, пише «Нове місто».

По-перше, у зв’язку з тим, що кількість хворих, які проходять УЗД, не зменшується, робота кабінету розпочинається о 8-й годині ранку.

По-друге, адміністрація ТМО збільшила фінансування, і тепер лікар УЗД матиме офіційне навантаження не 0,25 ставки, а 0.5; ще два лікаря працюватимуть на 0,25 ставки. А не безкоштовно, як раніше.

Також, фахівця, який раніше працював у кабінеті ЕКГ, направлено на курси підвищення кваліфікації до Харківської академії післядипломної освіти. Він освоюватиме ультразвукову діагностику захворювань серця і в подальшому працюватиме в кабінеті УЗД.
13 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 561 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль