Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині для ветеранів-енергетиків влаштували святковий концерт

В Ладижині для ветеранів-енергетиків влаштували святковий концерт

1 жовтня, в Ладижині, у міському палаці культури «Прометей», з нагоди Дня людей похилого віку та ветерана, був організований святковий концерт на який запросили ветеранів енергетичної галузі — колишніх працівників Ладижинської ТЕС. Про це повідомляє прес-служба компанії ДТЕК.

За майже 45-річну історію станція виростила вже 3 покоління енергетиків, наразі підростає четверте, яке продовжить славну працю дідів-прадідів. Але безцінним для них є той досвід, який здобули люди старшого покоління.

«Ми вдячні нашим дорогим ветеранам, бо те, що вони своєю важкою працею зробили десять-двадцять-тридцять років тому, стало міцним фундаментом надійної роботи Ладижинської ТЕС сьогодні. В тому, що взимку цього року Ладижин буде зі світлом та теплом, є заслуга не тільки сьогоднішніх працівників ТЕС, але й кожного ветерана-енергетика, — такими словами відкривав святковий захід заступник головного інженера ДТЕК Ладижинської ТЕС Василь Новицький. Станція продовжує піклуватися про своїх колишніх працівників. У соціальних ініціативах компанії ДТЕК головним напрямком була обрана охорона здоров’я. Ви знаєте, що завдяки підтримці ДТЕК в нашому місті було реконструйоване приміщення відділення швидкої допомоги, виконані ремонти та придбане обладнання для міської лікарні. Це все для того, щоб підвищити якість медичного обслуговування в нашому місті. Таким чином ми в змозі підвищити рівень життя наших дорогих ветеранів».

З привітальними словами до присутніх звернулась також начальник відділу з управління компенсаціями та пільгами ДТЕК Ладижинської ТЕС Тетяна Сагаєва.

«Нажаль, в буденності справ більшість не має часу на спілкування з пенсіонерами. День людей похилого віку є нагадуванням про те, що потрібно знайти час для спілкування, хоча б запитати один в одного: „Як справи?“, — зауважила Тетяна Сагаєва. Ми мали чудову можливість зібрати ветеранів-енергетиків в одному залі, подивитися їм у вічі, подякувати. Нам потрібен їх досвід, а їм сьогодні потрібна наша підтримка».

Про те, що ветерани потребують звичайної уваги свідчив аншлаг у великому залі ладижинського палацу культури та відпочинку «Прометей». 1 жовтня усі 500 місць великого залу та центральний прохід були зайняті. Зібралися, щоб просто зустрітися, згадати минуле.

«Під час будівництва електростанції тут був присутній дух романтизму. Наші ветерани — це колектив творців. Завдяки їх самовідданій праці сьогодні Ладижинська ТЕС має достатній запас міцності», — наголосив колишній директор Ладижинської ТЕС Євген Якушин.

Завершилася святкова програма для ветеранів Ладижинської ТЕС скромним фуршетом, щоб колишні працівники станції продовжили спілкування у більш невимушеній атмосфері.

4300_tes1.jpg (284.7 Kb)6838_tes2.jpg (240.6 Kb)25_tes3.jpg (343.86 Kb)
7 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 480 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль