Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині для ветеранів-енергетиків влаштували святковий концерт

В Ладижині для ветеранів-енергетиків влаштували святковий концерт

1 жовтня, в Ладижині, у міському палаці культури «Прометей», з нагоди Дня людей похилого віку та ветерана, був організований святковий концерт на який запросили ветеранів енергетичної галузі — колишніх працівників Ладижинської ТЕС. Про це повідомляє прес-служба компанії ДТЕК.

За майже 45-річну історію станція виростила вже 3 покоління енергетиків, наразі підростає четверте, яке продовжить славну працю дідів-прадідів. Але безцінним для них є той досвід, який здобули люди старшого покоління.

«Ми вдячні нашим дорогим ветеранам, бо те, що вони своєю важкою працею зробили десять-двадцять-тридцять років тому, стало міцним фундаментом надійної роботи Ладижинської ТЕС сьогодні. В тому, що взимку цього року Ладижин буде зі світлом та теплом, є заслуга не тільки сьогоднішніх працівників ТЕС, але й кожного ветерана-енергетика, — такими словами відкривав святковий захід заступник головного інженера ДТЕК Ладижинської ТЕС Василь Новицький. Станція продовжує піклуватися про своїх колишніх працівників. У соціальних ініціативах компанії ДТЕК головним напрямком була обрана охорона здоров’я. Ви знаєте, що завдяки підтримці ДТЕК в нашому місті було реконструйоване приміщення відділення швидкої допомоги, виконані ремонти та придбане обладнання для міської лікарні. Це все для того, щоб підвищити якість медичного обслуговування в нашому місті. Таким чином ми в змозі підвищити рівень життя наших дорогих ветеранів».

З привітальними словами до присутніх звернулась також начальник відділу з управління компенсаціями та пільгами ДТЕК Ладижинської ТЕС Тетяна Сагаєва.

«Нажаль, в буденності справ більшість не має часу на спілкування з пенсіонерами. День людей похилого віку є нагадуванням про те, що потрібно знайти час для спілкування, хоча б запитати один в одного: „Як справи?“, — зауважила Тетяна Сагаєва. Ми мали чудову можливість зібрати ветеранів-енергетиків в одному залі, подивитися їм у вічі, подякувати. Нам потрібен їх досвід, а їм сьогодні потрібна наша підтримка».

Про те, що ветерани потребують звичайної уваги свідчив аншлаг у великому залі ладижинського палацу культури та відпочинку «Прометей». 1 жовтня усі 500 місць великого залу та центральний прохід були зайняті. Зібралися, щоб просто зустрітися, згадати минуле.

«Під час будівництва електростанції тут був присутній дух романтизму. Наші ветерани — це колектив творців. Завдяки їх самовідданій праці сьогодні Ладижинська ТЕС має достатній запас міцності», — наголосив колишній директор Ладижинської ТЕС Євген Якушин.

Завершилася святкова програма для ветеранів Ладижинської ТЕС скромним фуршетом, щоб колишні працівники станції продовжили спілкування у більш невимушеній атмосфері.

4300_tes1.jpg (284.7 Kb)6838_tes2.jpg (240.6 Kb)25_tes3.jpg (343.86 Kb)
7 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 474 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль