Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині буде відкрито скіт Свято-Троїцького ставропігіального жіночого монастиря міста Немирів

В Ладижині буде відкрито скіт Свято-Троїцького ставропігіального жіночого монастиря міста Немирів

20 липня цього року в Сіноідальній залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви (Свято-Пантелеймонівський монастир в Феофанії) під головуванням Митрополита Київського та всія України Володимира відбулось чергове засідання Священного Синоду Української православної церкви.
http//www.zvuki.ru/photo/b/25/picture.jpg
На засіданні Синоду було вирішено благословити відкриття скіту Свято-Троїцького ставропігіального жіночого монастиря міста Немирів.
10 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 963 Коментарів: 2
Написав: Спостерігач 10.08.2012 - 21:54
Мало одного місця де москальський піп промиває мізки ..Ні, на тобі ще одне... Госпоти дай сил позбавити НАШУ СВЯТУ ЗЕМЛЮ від московських засланців які служать КГБісту.. Молодці Фемен - "ІЗИДІ ВОН!"
Написав: Анна 28.08.2012 - 00:50
А до яких "засланців" відноситесь ви???Чи можете ви це сказати не тільки про" москальського" попа, а й про інші конфесії, які є в Ладижині.? Чи може вас туди хтось силоміць тягне. Настане час - і почуєте ви на свою адресу - "ІЗИДІ ВОН". Не вам судити... Господи , спаси і сохрани.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль