Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині буде відкрито скіт Свято-Троїцького ставропігіального жіночого монастиря міста Немирів

В Ладижині буде відкрито скіт Свято-Троїцького ставропігіального жіночого монастиря міста Немирів

20 липня цього року в Сіноідальній залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви (Свято-Пантелеймонівський монастир в Феофанії) під головуванням Митрополита Київського та всія України Володимира відбулось чергове засідання Священного Синоду Української православної церкви.
http//www.zvuki.ru/photo/b/25/picture.jpg
На засіданні Синоду було вирішено благословити відкриття скіту Свято-Троїцького ставропігіального жіночого монастиря міста Немирів.
10 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 952 Коментарів: 2
Написав: Спостерігач 10.08.2012 - 21:54
Мало одного місця де москальський піп промиває мізки ..Ні, на тобі ще одне... Госпоти дай сил позбавити НАШУ СВЯТУ ЗЕМЛЮ від московських засланців які служать КГБісту.. Молодці Фемен - "ІЗИДІ ВОН!"
Написав: Анна 28.08.2012 - 00:50
А до яких "засланців" відноситесь ви???Чи можете ви це сказати не тільки про" москальського" попа, а й про інші конфесії, які є в Ладижині.? Чи може вас туди хтось силоміць тягне. Настане час - і почуєте ви на свою адресу - "ІЗИДІ ВОН". Не вам судити... Господи , спаси і сохрани.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль