Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада В Ладижині буде нова поліція?

В Ладижині буде нова поліція?

Депутати Ладижинської міської ради підтримали рішення про звернення до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова із проханням створити у місті Ладижині нову поліцію. Відповідне звернення депутати підтримали одноголосно.У місті Ладижині хочуть створити нову поліцію. Про це йшлося на засіданні 43-ї чергової сесії Ладижинської міської ради, яка відбулась 23 вересня цього року.

Майор Міліції Ладижинського міського відділу міліції Віталій Колвеліс, у своєму виступі, звернувся до депутатів із проханням підготувати звернення до Міністра внутрішніх справ України про створення у місті Ладижині нової структурної поліції.

- Всі ви знаєте, що починаючи з 7 листопада в Україні не буде старої міліції, буде нова поліція. Відбудеться не просто переатестація кадрів, а відповідне перезавантаження. Зараз у великих містах почала роботу нова патрульна поліція і соціальні опитування показують, що вона користується довірою серед населення, - сказав Віталій Колвеліс. - До вас Валерій Іванович і до шановних депутатів та громади міста, ми хочемо звернутися із проханням написати звернення до Міністра внутрішніх справ про те, щоб у нашому місті була створена теж нова структурна поліція.

- Це те, про що ми говорили і просили всі ці роки – по вулиці має їздити один-два автомобілі постійно, де є екіпаж, який зможе зреагувати. І сама присутність міліції на вулиці - це зовсім інша ситуація, - підтримав пропозицію міський голова.

Також, перед голосуванням, Валерій Коломєйцев запитав начальника Ладижинського міського відділу міліції Сергія Бойка, про те, чи підтримують міські правоохоронці таке звернення.

- Ви бажаєте щоб ми звернулися до Міністра з проханням про те, що місто Ладижин потребує нової поліції?, - звернувся Коломєйцев до Сергія Бойка.

Після ствердної відповіді Валерій Коломєйцев пообіцяв, що міська рада всіляко буде підтримцвати реформу правоохоронних органів у Ладижині. (До речі, для кращого опанування англійської мови, яка сьогодні є одним із маркерів високого професіоналізму, можуть бути використані матеріали, що публікуються на сайті Native English native-english.com.ua/blog)

"Ми надамо всебічну підтримку і просимо робити нову поліцію не лише в Дніпропетровську і Києві , адк на прикладі Ладижина, показати що і в такому компактному містечку, можна створити цю поліцію",- сказав мер Ладижина.

7344_vv1.jpg (80.24 Kb) 1792_vv2.jpg (106.72 Kb)1951_vv3.jpg (73.95 Kb)
25 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 850 Коментарів: 4
Написав: OstapBender 25.09.2015 - 10:14
Ахаха, для цього майора, треба на поліцейську форму в 2 рази більше матеріалу
Написав: pash 25.09.2015 - 17:48
Якщо мер пообіцяв,що нова поліція у Ладижині буде,то вона дійсно буде???? Але,якщо вона буде служити меру то гріш її ціна..Цей майор, який озвучив звернення,в першу чергу до мера, зразу ж показав кому вони будуть служити.. І потрібно ж.дослужитись до чину майора , щоб не розуміти, що необхідно звертатись, в першу чергу, не до мера,депутатів і Авакова= а до громадян...майоре Колвеліс, як ветеран органів внутрішніх справ.будь=ласка перечитай присягу, яку ти давав=служити і захищати інтереси права і свободи простих громадян,дотримуватись Конституції і законів України...
Написав: Wanch 25.09.2015 - 19:11
pash, Помиляєшся! Він добре знає кому служить!
aleksandr
Написав: aleksandr 25.09.2015 - 21:12
Wanch, pash, OstapBender, РУДА ЛИСЯЦЯ КОЛИСЬ ВЖЕ ФОТКОЛАСЬ З ОСОБОВИМ СКЛАДОМ(це після йього повернення) Руде місто публікувало фото де воно в обнімочку на порозі Катівні обнімалося з вірними йому псами.. ЗАРАЗ ПОМІНЯЮТЬ НАЗВУ... АЛЕ ПРИНЦИПИ ОСТАННУТЬСЯ ТІЖ СЛУЖИТИ НА ЗАДНІХ ЛАПКАХ "НОВИМ" ПЕРЕКРАСИВШИМСЯ ПАНКАМ. ТІЛЬКИ ЛЮСТРАЦІЯ НА 90-95 % ЦІЕЇ КАТІВНІ МОЖЕ ЩОСЬ ЗМІНИТИ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль