Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада В Ладижині буде нова поліція?

В Ладижині буде нова поліція?

Депутати Ладижинської міської ради підтримали рішення про звернення до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова із проханням створити у місті Ладижині нову поліцію. Відповідне звернення депутати підтримали одноголосно.У місті Ладижині хочуть створити нову поліцію. Про це йшлося на засіданні 43-ї чергової сесії Ладижинської міської ради, яка відбулась 23 вересня цього року.

Майор Міліції Ладижинського міського відділу міліції Віталій Колвеліс, у своєму виступі, звернувся до депутатів із проханням підготувати звернення до Міністра внутрішніх справ України про створення у місті Ладижині нової структурної поліції.

- Всі ви знаєте, що починаючи з 7 листопада в Україні не буде старої міліції, буде нова поліція. Відбудеться не просто переатестація кадрів, а відповідне перезавантаження. Зараз у великих містах почала роботу нова патрульна поліція і соціальні опитування показують, що вона користується довірою серед населення, - сказав Віталій Колвеліс. - До вас Валерій Іванович і до шановних депутатів та громади міста, ми хочемо звернутися із проханням написати звернення до Міністра внутрішніх справ про те, щоб у нашому місті була створена теж нова структурна поліція.

- Це те, про що ми говорили і просили всі ці роки – по вулиці має їздити один-два автомобілі постійно, де є екіпаж, який зможе зреагувати. І сама присутність міліції на вулиці - це зовсім інша ситуація, - підтримав пропозицію міський голова.

Також, перед голосуванням, Валерій Коломєйцев запитав начальника Ладижинського міського відділу міліції Сергія Бойка, про те, чи підтримують міські правоохоронці таке звернення.

- Ви бажаєте щоб ми звернулися до Міністра з проханням про те, що місто Ладижин потребує нової поліції?, - звернувся Коломєйцев до Сергія Бойка.

Після ствердної відповіді Валерій Коломєйцев пообіцяв, що міська рада всіляко буде підтримцвати реформу правоохоронних органів у Ладижині. (До речі, для кращого опанування англійської мови, яка сьогодні є одним із маркерів високого професіоналізму, можуть бути використані матеріали, що публікуються на сайті Native English native-english.com.ua/blog)

"Ми надамо всебічну підтримку і просимо робити нову поліцію не лише в Дніпропетровську і Києві , адк на прикладі Ладижина, показати що і в такому компактному містечку, можна створити цю поліцію",- сказав мер Ладижина.

7344_vv1.jpg (80.24 Kb) 1792_vv2.jpg (106.72 Kb)1951_vv3.jpg (73.95 Kb)
25 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 837 Коментарів: 4
Написав: OstapBender 25.09.2015 - 10:14
Ахаха, для цього майора, треба на поліцейську форму в 2 рази більше матеріалу
Написав: pash 25.09.2015 - 17:48
Якщо мер пообіцяв,що нова поліція у Ладижині буде,то вона дійсно буде???? Але,якщо вона буде служити меру то гріш її ціна..Цей майор, який озвучив звернення,в першу чергу до мера, зразу ж показав кому вони будуть служити.. І потрібно ж.дослужитись до чину майора , щоб не розуміти, що необхідно звертатись, в першу чергу, не до мера,депутатів і Авакова= а до громадян...майоре Колвеліс, як ветеран органів внутрішніх справ.будь=ласка перечитай присягу, яку ти давав=служити і захищати інтереси права і свободи простих громадян,дотримуватись Конституції і законів України...
Написав: Wanch 25.09.2015 - 19:11
pash, Помиляєшся! Він добре знає кому служить!
aleksandr
Написав: aleksandr 25.09.2015 - 21:12
Wanch, pash, OstapBender, РУДА ЛИСЯЦЯ КОЛИСЬ ВЖЕ ФОТКОЛАСЬ З ОСОБОВИМ СКЛАДОМ(це після йього повернення) Руде місто публікувало фото де воно в обнімочку на порозі Катівні обнімалося з вірними йому псами.. ЗАРАЗ ПОМІНЯЮТЬ НАЗВУ... АЛЕ ПРИНЦИПИ ОСТАННУТЬСЯ ТІЖ СЛУЖИТИ НА ЗАДНІХ ЛАПКАХ "НОВИМ" ПЕРЕКРАСИВШИМСЯ ПАНКАМ. ТІЛЬКИ ЛЮСТРАЦІЯ НА 90-95 % ЦІЕЇ КАТІВНІ МОЖЕ ЩОСЬ ЗМІНИТИ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль