Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині безробітні допомагають в наданні субсидій населенню

В Ладижині безробітні допомагають в наданні субсидій населенню

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0819_15073321_13758811063667_4200982618346708283_n.jpg

Ладижинський міський центр зайнятості активно співпрацює з управлінням праці та соціального захисту населення з питання організації та проведення громадських робіт із залучення безробітних до інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, технічної підготовки та обробки документації, кур’єрської доставки документів.

Залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру – найбільш доступний шлях тимчасового вирішення проблеми безробіття та пом’якшення соціальної напруженості на ринку праці. Так, з початку 2016 року в місті Ладижині у громадських роботах з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботу з документацією взяли участь 17 безробітних осіб.

З метою продовження співпраці щодо організації робіт з оформлення житлових субсидій та обговорення питання співфінансування таких робіт директор Ладижинського міського центру зайнятості Марія Колотило провела робочі зустрічі з представниками органів місцевої влади, зокрема управління праці та соціального захисту населення,
До кінця 2016 року до участі у громадських роботах з оформлення житлових субсидій планується залучити 29 безробітних громадян.

«Допомога з оформлення житлових субсидій є наразі дуже суттєвою, тому що дає змогу проінформувати містян та зняти напруження під час підвищенням тарифів на оплату житлово-комунальних послуг», – зауважила начальник управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради Оксана Кулик.
19 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1380 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 20.11.2016 - 01:28
Якось був там, І Я БАЧИВ ЯК ВОНИ ТАМ "РОБЛЯТЬ": мені треба було до стола №4, до якого я простояв 2 години, за ці години пройшло 5 чоловік, до всіх інших столів було декілька (2-3).

І отже в управлінняі праці та соціального захисту населення за ці дві години працювала одна людина, а всі інші тупо: сиділи, пиз-ли, чай пили...

ВИСНОВОК: 29 безробітніх не допоможуть, потрібно налагоджувати організацію роботи, а не одна-дві людини "работають", а всі інші не мають чим зайнятись.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль