Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині безробітні допомагають в наданні субсидій населенню

В Ладижині безробітні допомагають в наданні субсидій населенню

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0819_15073321_13758811063667_4200982618346708283_n.jpg

Ладижинський міський центр зайнятості активно співпрацює з управлінням праці та соціального захисту населення з питання організації та проведення громадських робіт із залучення безробітних до інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, технічної підготовки та обробки документації, кур’єрської доставки документів.

Залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру – найбільш доступний шлях тимчасового вирішення проблеми безробіття та пом’якшення соціальної напруженості на ринку праці. Так, з початку 2016 року в місті Ладижині у громадських роботах з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботу з документацією взяли участь 17 безробітних осіб.

З метою продовження співпраці щодо організації робіт з оформлення житлових субсидій та обговорення питання співфінансування таких робіт директор Ладижинського міського центру зайнятості Марія Колотило провела робочі зустрічі з представниками органів місцевої влади, зокрема управління праці та соціального захисту населення,
До кінця 2016 року до участі у громадських роботах з оформлення житлових субсидій планується залучити 29 безробітних громадян.

«Допомога з оформлення житлових субсидій є наразі дуже суттєвою, тому що дає змогу проінформувати містян та зняти напруження під час підвищенням тарифів на оплату житлово-комунальних послуг», – зауважила начальник управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради Оксана Кулик.
19 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1368 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 20.11.2016 - 01:28
Якось був там, І Я БАЧИВ ЯК ВОНИ ТАМ "РОБЛЯТЬ": мені треба було до стола №4, до якого я простояв 2 години, за ці години пройшло 5 чоловік, до всіх інших столів було декілька (2-3).

І отже в управлінняі праці та соціального захисту населення за ці дві години працювала одна людина, а всі інші тупо: сиділи, пиз-ли, чай пили...

ВИСНОВОК: 29 безробітніх не допоможуть, потрібно налагоджувати організацію роботи, а не одна-дві людини "работають", а всі інші не мають чим зайнятись.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль