Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижині зграя безпритульних собак загризла дві кози з козенятами (плюс відео)

В Ладижині зграя безпритульних собак загризла дві кози з козенятами (плюс відео)

- Дві кози та двоє козенят стали жертвою безпритульних собак, - бідкається ладижинець Ігор Васильович Матійчук.

Своє невеличке козяче господарство Ігор Васильович утримував на госпдворі поблизу колишнього піщаного кар’єру, що належав місцевому силікатному заводу.

Кози справно постачали сім’ю ладижинця смачним цілющим молоком. Вистачало з чим і на базар вийти. А тепер хазяїн оглядає спорожнілий сарай та підраховує збитки.

Як розповів сам Ігор Матійчук, на кіз, що випасалися на прив’язі, напала зграя собак, це підтверджує жінка, яка прийшовши подоїти кіз змушена була відбивати напівживих тварин від зграї здичавілих псів.

Першоначальною домівкою бездомних собак було ладижинське сміттєзвалище, яке слугувало їм притулком та місцем де можна підгодуватись. Але, наразі, смітник увесь в диму. Нагадаємо, через раз по раз виникаючі пожежі, ладижинське сіттєзвалище швидкими темпами перетворюється на справжнє стихійне лихо.

Тож, налякані їдючим димом та вогнем, собаки-безхатьки почали шукати собі нові пристанища та місця пошуку кормів.
Саме під час таких пошуків, собаки і натрапили на кіз, яких господарі вивели на пасовисько.

- Найстрашніше те, що жертвою такої зграї собак може стати будь-хто. У нас тут багато дачників ходять пішки, діти їздять на велосипеді, - розповідає Ігор Васильович. - Якщо станеться лихо, хто буде відповідати?

Але, як показує практика, задавати подібні питання у Ладижині марна справа. Тому, залишається лише сподіватися, що загиблі кози не стануть початком сумного відліку жертв безпритульних псів.

3511_dsc02961.jpg (132.18 Kb)3429_dsc029.jpg (85.55 Kb)2417_dsc02945.jpg (134.92 Kb)3982_dsc02943.jpg (147.61 Kb)9095_dsc02942.jpg (160.72 Kb)2098_dsc02936.jpg (128.35 Kb)
16 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 985 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль