Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Топ-5 В Ладижині активісти провели мітинг на честь Дня Соборності України

В Ладижині активісти провели мітинг на честь Дня Соборності України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/77_img_1935.jpg

В Ладижині активісти провели урочистий мітинг на честь Дня Соборності України та вшанування пам’яті загиблих Героїв, які поклали своє життя за єдність і незалежність УкраїниПо всій Україні у п’ятницю 22 січня проходили заходи на честь Дня Соборності.

В Ладижині державне свято відзначили урочистим зібранням у сесійній залі Ладижинської міської ради.

Увечері того ж дня, на головній площі Ладижина біля пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні зібрались представники «Народної самооборони» міста Ладижина і громадської організації «Ладижинська громадська рада».
Активісти провели урочистий мітинг та згадали загиблих Героїв, які поклали своє життя за єдність і незалежність України.

Розпочав захід Герой Майдану Микола Данилович Пасічник.

Два роки тому, у Києві на Грушевського, під час святкування Дня Соборності Миколу Даниловича затримали «беркутовці» і запроторили до в’язниці. Незважаючи на поважний вік українського патріота побили, через що він потрапив до лікарні.

Пан Микола згадав ті страшні події та зауважив, що незважаючи ні на що продовжуватиме боротися за вільну Україну та щасливе майбутнє наших нащадків.

«Україна для нас одна-єдина, тому і ми маємо бути єдиними. Саме тоді ми зможемо подолати труднощі та зробимо Україну сильною державою із свідомими громадянами», - сказав Микола Пасічник.

Підтримав Миколу Пасічника і інший промовець мітингу голова ГО «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб, якому два роки тому, разом із іншими представниками організації, вдалося пробитися крізь охорону та поспілкуватися з паном Миколою у київській лікарні.

"Пам’ятаю, як тоді, у лікарні, Миколу Даниловича охороняли дев’ять чоловік, неначе небезпечного злочинця, - сказав Андрій Скакодуб. - У ті дні на Майдані було багато молоді, яка прийшла відстоювати європейське майбутнє рідної держави. На жаль, декому з них це вартувало власного життя. Сьогодні в Ладижині, як і по всій Україні, формується громадянське суспільство. Суспільство вже трохи інше, ніж було колись, але до повної перемоги ще дуже далеко. Я особисто вірю, що ми цій корпоративно-олігархічній владі хребет зламаємо. Адже, зараз, у нас іде переважно боротьба внутрішня і ми не повинні розслаблятись. Потрібно вірити в нашу перемогу. Слава Україні!".

Слова сподівань і віри у краще майбутнє для України висловив представник «Народної самооборони» Віталій Гулеватий.

«Кожен із нас має нести величність цих подій в своєму серці, в своїх діях. Тому що, на жаль, війна триває до перемоги ще потрібно йти. Потрібно знати що ми неодмінно переможемо. Кожен з нас може змінити майбутнє. На жаль це трагічні сторінки, але історія складається з цих трагічних сторінок, які вибудовують саму незалежність і саму волю народу. Пам'ять про трагічні події, яку ви донесете до своїх нащадків, до своїх прийдешніх поколінь стане тим прикладом щоб не повторювати помилки минулого і жити в кращих умовах», - наголосив Віталій Гулеватий.

Світлу пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто поліг захищаючи територіальну цілісність України присутні вшанували хвилиною мовчання.

По закінченні мітингу учасники заспівали Національний Гімн України.

Олена Червончук6063_img_1918.jpg (118.37 Kb)
7140_img_1922.jpg (114.41 Kb)2334_img_1930.jpg (95.67 Kb)7598_img_1933.jpg (94.79 Kb)3934_img_1934.jpg (102.84 Kb)77_img_1935.jpg (104.35 Kb)
23 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 700 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль