Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 В Ладижині акція милосердя «Квіти любові» зібрала 34 тисячі гривень

В Ладижині акція милосердя «Квіти любові» зібрала 34 тисячі гривень

10 жовтня в Палаці культури «Прометей» відбулася акція милосердя «Квіти любові» на підтримку двох бійців АТО, які захищаючи Україну отримали важкі поранення і потребують дороговартісного лікування. Один боєць наш земляк ладижинець Віктор Северін інший львов’янин Ярослав молодий хлопець, що внаслідок поранення втратив ногу.
Акція була проведена за ініціативи голови Ладижинського міського суду Івана Олександровича Патраманського та за підтримки його колег суддів, працівників суду та працівників територіального управління державної судової адміністрації у Вінницькій області.
Маючи досить великий досвід судової роботи, щоденно приймаючи серйозні та відповідальні рішення Іван Патраманський зумів зберегти в своєму серці любов до прекрасного, яка виливалася у розлогі, душевні рядки віршів.
Тож, коли вийшла в світ його перша збірка віршів «Квіти любові», автор вирішив допомогти пораненим хлопцям, які втратили здоров’я захищаючи суверенітет та незалежність нашої держави.
- Вірші для книги збиралися протягом 40-ка років. Перший вірш я написав у 14 років і він був про кохання, - посміхається Іван Олександрович. Коли книжка була готова то я вирішив її не просто продати для того, щоб збагатитися самому, а надати допомогу людям які її потребують. Тому що кожен з нас повинен в першу чергу думати про інших.
Сьогодні війна, агресія, хамство руйнують світ, а любов, віра в Бога і віра в ближнього допомагають один одному і спасуть цей світ. Все повинно проходити через Бога і ми, перед тим як розпочати цю подію, звернемося до Бога і попросимо в нього милостиню і дозвіл на проведення акції.

Людина тримається вірою. Тож захід розпочався спільною молитвою для якої на сцену запросили святих отців всіх конфесій.
Зокрема, на акцію милосердя прибули священнослужителі Української православної церкви Київського Патріархату Собору священнослужителів Оратівського, Іллінецького і Липовецького районів, які зачарували та наповнили смутком серця присутніх виконанням пісні «Пливе кача», яка вже стала своєрідним Гімном Майдану.
Також, привітати Івана Патраманського з виходом нової книги та висловити слова підтримки у його добрій та потрібній справі на акцію милосердя завітали його колеги, працівники суду, Настоятель Свято-казанської церкви Божої матері отець Сергій, Керівник філії «Птахокомплекс. Вінницька птахофабрика» Ігор Лещенко, народні аматорські колективи, спортсмени Ладижинської ДЮСШ №2 та інші.
Варто зазначити, що завдяки акції милосердя «Квіти любові» вдалося зібрати 34 тисячі гривень, які будуть передані пораненим бійцям.
4434_dscn3383.jpg (83.84 Kb)3867_dscn3386.jpg (96.76 Kb)0513_dscn3390.jpg (104.85 Kb)21_dscn3395.jpg (123.83 Kb)8720_dscn3401.jpg (100.16 Kb)0002_dscn3412.jpg (119.1 Kb)2793_dscn3419.jpg (98.89 Kb)31_dscn3421.jpg (95.38 Kb)0810_dscn3423.jpg (133.39 Kb)9783_dscn3436.jpg (102.24 Kb)8424_dscn3447.jpg (104.84 Kb)42_dscn34.jpg (111. Kb)
14 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 931 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль