Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині 66 учасників АТО отримали земельні ділянки

В Ладижині 66 учасників АТО отримали земельні ділянки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/50_iklrf2jkr.jpg

Ладижинська міська рада задовольнила 66 заяв від учасників АТО щодо отримання земельної ділянки в межах Ладижина. Наразі у стадії оформлення документів знаходиться ще 30 заявЛадижинська міська рада задовольнила 66 заяв від учасників АТО щодо отримання земельної ділянки в межах Ладижина. Площа кожної окремої ділянки становить 0,1000 га. Всі ділянки знаходяться по вул. Механізаторів у Ладижині. Наразі у стадії оформлення документів знаходиться ще 30 заяв. Про це йдеться у газеті «Нове місто».

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев наголошує, що готовий працювати з учасниками АТО по земельних питаннях. І якщо ділянки, які учасники АТО придивляться для себе, будуть знаходитися за межами Ладижина, Лукашівки та Губника, то мер може написати клопотання до райрад, яким ця земля належить.

Для довідки:

Учасники АТО можуть отримувати ділянки з земель державної власності (в межах областей) або комунальної власності (в межах населених пунктів) у таких розмірах:

- Для ведення фермерського або особистого селянського господарства – до 2 га;
- Для ведення садівництва – до 0,12 га;

- Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) – до 0,25 га у селах, до 0,15 га – у селищах та до 0,10 га – у містах;

- Для індивідуального дачного будівництва – до 0,10 га.

Важливо! Для отримання земельної ділянки учасник бойових дій повинен надати відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення) та доказ, що він не скористався цим правом раніше.
17 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 514 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль