Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В Ладижині 66 учасників АТО отримали земельні ділянки

В Ладижині 66 учасників АТО отримали земельні ділянки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/50_iklrf2jkr.jpg

Ладижинська міська рада задовольнила 66 заяв від учасників АТО щодо отримання земельної ділянки в межах Ладижина. Наразі у стадії оформлення документів знаходиться ще 30 заявЛадижинська міська рада задовольнила 66 заяв від учасників АТО щодо отримання земельної ділянки в межах Ладижина. Площа кожної окремої ділянки становить 0,1000 га. Всі ділянки знаходяться по вул. Механізаторів у Ладижині. Наразі у стадії оформлення документів знаходиться ще 30 заяв. Про це йдеться у газеті «Нове місто».

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев наголошує, що готовий працювати з учасниками АТО по земельних питаннях. І якщо ділянки, які учасники АТО придивляться для себе, будуть знаходитися за межами Ладижина, Лукашівки та Губника, то мер може написати клопотання до райрад, яким ця земля належить.

Для довідки:

Учасники АТО можуть отримувати ділянки з земель державної власності (в межах областей) або комунальної власності (в межах населених пунктів) у таких розмірах:

- Для ведення фермерського або особистого селянського господарства – до 2 га;
- Для ведення садівництва – до 0,12 га;

- Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) – до 0,25 га у селах, до 0,15 га – у селищах та до 0,10 га – у містах;

- Для індивідуального дачного будівництва – до 0,10 га.

Важливо! Для отримання земельної ділянки учасник бойових дій повинен надати відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення) та доказ, що він не скористався цим правом раніше.
17 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 523 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль