Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині 11 студентів отримують іменні стипендії

В Ладижині 11 студентів отримують іменні стипендії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2376_stipendya-v-2016-roc-v-ukrayin-rozmr-dlya-studentv-asprantv-sirt-malozabezpechenih_731.jpeg

14 червня до Ладижинського коледжу ВНАУ завітали представники Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи, Люшнікова І.К., та спеціаліст Дячук Н.М. з метою виплати іменної стипендії облдержадміністрації та обласної Ради студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як повідомляють у міському центрі соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді, такі мобільні виїзди дають можливість здійснювати соціальний патронаж студентів та співпрацювати з навчальними закладами з метою підготовки молоді зазначеної категорії до самостійного життя, формування відповідальної поведінки та навичок раціонального використання коштів.

Усі стипендіати отримали спеціально розроблену пам’ятку «Знай свої права», яка містить інформацію щодо основних соціальних гарантій та виплат, які передбачені законодавством. Крім того, бажаючі могли отримати кваліфіковану консультацію з правових та фінансово-економічних питань.

Станом на 1 червня 2016 року в Ладижинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на обліку перебуває 11 студентів із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

16 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 492 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль