Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка В Ладижині 11 студентів отримують іменні стипендії

В Ладижині 11 студентів отримують іменні стипендії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2376_stipendya-v-2016-roc-v-ukrayin-rozmr-dlya-studentv-asprantv-sirt-malozabezpechenih_731.jpeg

14 червня до Ладижинського коледжу ВНАУ завітали представники Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи, Люшнікова І.К., та спеціаліст Дячук Н.М. з метою виплати іменної стипендії облдержадміністрації та обласної Ради студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як повідомляють у міському центрі соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді, такі мобільні виїзди дають можливість здійснювати соціальний патронаж студентів та співпрацювати з навчальними закладами з метою підготовки молоді зазначеної категорії до самостійного життя, формування відповідальної поведінки та навичок раціонального використання коштів.

Усі стипендіати отримали спеціально розроблену пам’ятку «Знай свої права», яка містить інформацію щодо основних соціальних гарантій та виплат, які передбачені законодавством. Крім того, бажаючі могли отримати кваліфіковану консультацію з правових та фінансово-економічних питань.

Станом на 1 червня 2016 року в Ладижинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на обліку перебуває 11 студентів із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

16 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 475 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль