Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство В дитячому інтернаті "Троянда" загинув молодий хлопець

В дитячому інтернаті "Троянда" загинув молодий хлопець

Як стало відомо нашому ресурсу, вчора в дитячому інтернаті "Троянда" загинув молодий хлопець 26 років, який працював технічним працівником.http//uralpolit.ru/sites/fedpress/files/katarina/news/1212069609.6.jpg
Нещасний випадок стався близько 16.30 за Київським часом. Загиблий випадково зіштовхнувся зі вітражним склом одного з технічних приміщень, внаслідок чого отримав численні травми у формі розсічень.
По дорозі в Ладижинську лікарню хлопець помер від нестачі крові та отриманих травм.
Вчора ввечері в дитячий інтернат виїхали працівники Тульчинського РВ УМВС України та прокуратури Тульчинського району. На даний момент проводиться слідство щодо обставин смерті трагічно загиблого.
9 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 761 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль