Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Уклоністам хочуть ускладнити життя

Уклоністам хочуть ускладнити життя

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5378_fnj_11.jpg

До Ради передано законопроект про Держреєстр військовозобов'язаних. У Міноборони цей проект вважають порятунком на тлі провалу чергової хвилі мобілізації. А ухильникам нововведення несе безліч проблем, пишуть Вести

«Заберуть в будь-який час в будь-якому місці»

За законом, до Реєстру будуть заносити не тільки ім'я, дату і місце народження військовозобов'язаного, але і дані про його батьків, місце роботи, посади. Також військові комісари завантажать в базу оцифроване зображення особи і дати виїзду-в'їзду в країну.

«Щоб наповнювати інформаційну базу реєстру, будуть використовуватися дані фіскальної, міграційної, прикордонної служби, база виборців», - пояснила начальник Управління комунікації й преси Міноборони Оксана Гаврилюк.

Для військовозобов'язаних, а це більшість громадян України-від 20 до 60 років (щоправда, у проміжку 50 - 60 років лише в добровільному порядку), реєстр буде механізмом контролю з боку держави. Для уклоністів, кількість яких різні експерти оцінюють в 2-6 млн осіб, - безліч проблем.

Спікер Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов:

Люди намагаються ховатися від повісток у відрядженнях за кордоном, просто змінюючи місце проживання. А тепер вони не зможуть влаштуватися на роботу, і взагалі як-небудь взаємодіяти з державою, якщо немає позначки «плюс» в реєстрі військовозобов'язаних.

Особливості покарання ухильників в законі прямо не прописані, однак, на думку юристів, громадяни, які уникають військової служби, не зможуть вести економічну діяльність (отримувати «білу» зарплату, ставати підприємцями, взяти кредит), розпоряджатися майном (продати квартиру чи машину, отримати спадщину), виїхати за кордон.

Реєстр полегшить пошуки і залучення тих, хто ухиляється від мобілізації: з його допомогою можна буде забрати в будь-який час і в будь-якому місці, якщо він є в списку і пред'явив документи. Правда вимагати посвідчення особи можуть тільки міліціонери, а не військові комісари.

19 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 620 Коментарів: 3
Написав: piatkovskiy 19.08.2015 - 21:57
Бандитська влада! Немає чого хорошого від неї чекати, але з такою комплектацією війська, останнє розбіжиться від першого пострілу в його бік зі сторони противника.
Майбутнє української армії- це лише контрактники, люди бажаючі захищати батьківщину не просто так, а щей отримуючи за це не погані гроші й соціальний пакет. Розмір грошового забезпечення військовослужбовців має бути як в країнах НАТО, бо людина, що служить чи тут , чи там, але ризикує життям однаково.
Й непотрібно ставити життя нашого солдата занадто дешевим.

А всі ці вигадки теперішньої влади це масштабне поповнення передової свіжим м"ясом.
Ця громадянська війна не осмтання війна в світі й рано чи пізно ставши учасником блоку НАТО , нашим військовим неодмінно прийдеться приймати участь в збройних конфліктах, й не тільки бомбити мирні міста різних країн, а й безпосередньо приймати участь в наземних операціях, де неможливо буде обійтись без втрат. Тому вже зараз потрібно загартовувати солдат-завойовників, які будуть воювати за межами України. Й саме зараз потрібно потурбуватися про їх заробітки й соціальний, медичний та інший захист їх та їх сімей.
Написав: Антикор 20.08.2015 - 13:52
piatkovskiy. Ти взагапі переплутав все.Хочеш,щоб військовослужбовці були контрактниками і отримували грошове забезпечення як у НАТО...І тут же говориш про участь у збройних конфліктах.. Ми ще не в НАТО, а В тебе получаєтьс, як у тої баби-телятко ще десь, а баба із довбнею бігає.Що ж ми за народ,коли за радянських часів було безліч конфдіктів за участю рад-х солдат-мовчали,як миші,тому що боялись,що рад.влада посадить.Зараз,коли Росія виступає агресором починаємо судачити по іншому...Горе-патріоти!
Написав: piatkovskiy 20.08.2015 - 20:12
Антикор, Солдаты должны знать на что рассчитывать при любых обстоятельствах до того пока они попадут в зону боевых действий. Это зарплата, боевые, какими будут выплати за ранения, какая у него должна быть пенсия в случаи инвалидности и даже что получат члены его семьи если его не станет.
Моё мнение, что раз мы европейская страна, то и все выплаты должны быть европейскими. Пускай это будет средний показатель по странах НАТО. И обязательно в твёрдой валюте.

А такие как Вы , с совковым менталитетом, желаете лицезреть инвалидов просящих на базарах и подземных переходах милостиню , плачущих вдов оббивающих пороги чиновников за копеечными подачками и осиротевших детей в детских домах.

Стыдно! Что в современной Украине ещё есть такие люди, которые не желают менять старую коррупционную систему власти, которая обещает различные льготы, в том числе на проезд, но не подкрепляет их деньгами. При этом разворовываются миллионы и миллиарды долларов, которые успешно выводятся в офшоры.
За всё нужно платить! И эти деньги не такие уж большие.
4 000 долларов в месяц рядовому государство может себе позволить. А чтобы была экономия то уменьшить армию до 30 000 человек и уменьшить количество генералов в армии до 10, а то и ещё меньше. Зато Украина получит настоящую боеспособную армию, а не рабоче-крестьянскую как сейчас. недисциплинированную, скомплектованную с применением силы из людей не желающих принимать участие в гражданской войне.
Россия конечно поддерживает одну из сторон в этом конфликте, но не понятно почему Украина не объявляет ей войну и не наступает и не обстреливает по всему периметру государственной границы её территорию.
Думаю, что нынешней еврейской власти это выгодно- набрать ещё кредитов, а потом сбежать с баблом. Скоро у нас будет две группы сбежавших политиков и не исключено, что обе они расквартируются в Москве. Потрошенко с Путиным договорятся, не сомневайтесь!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль