Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Учні Ладижинської ЗОШ № 2 привітали ветеранів-визволителів Ладижина

Учні Ладижинської ЗОШ № 2 привітали ветеранів-визволителів Ладижина

1115_sh1.jpg (76.4 Kb)8439_sh2.jpg (92.81 Kb)
13 березня, наше місто відзначало 70-ту річницю визволення Ладижина від німецько-фашистських загарбників.
В цей день люди зібралися біля Меморіалу, щоб уславити воїнів-переможців, ушановуючи пам’ять усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню Ладижина від фашистів.
В місцевих школах також проходили святкові заходи, присвячені славній річниці. Так Ладижинська ЗОШ № 2, підготувала концерт для ветеранів нашого міста.
Ветерани Великої Вітчизняної війни, визволителі міста Ладижин, пройшли коридором слави, створеним учнями початкової школи відчувши всю доброту, вдячність, тепло сердець учнів та вчителів.

Зі сцени лунали пісні воєнних років та сучасні пісні. Танцювальні колективи супроводжували свої виступи відеороліками про війну.
Перед присутніми виступив голова Ради ветеранів Анатолій Прохоров та його заступник. Розповідь про нелегкі бої та історію визволення нашого міста надовго запам'ятається як ветеранам так і учням.
З нагоди річниці з привітальними словами до наших визволителів зверталися представники міської ради, Відділу освіти, учні, вчителі та учасники концерту. Всі щиро вітали наших ветеранів, зичили їм здоров'я, довголіття та миру.
20 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 599 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль