Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура У Вінниці з'явилася 25-метрова вишиванка

У Вінниці з'явилася 25-метрова вишиванка

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0700_e9864babc1770a077f75a0fd693354780bfddd14.jpg

Два десятки студентської молоді створили найбільшу у Вінниці вишиванку. Орнамент, схожий на вишиванку хрестиком, довжиною у 25 метрів красуватиметься на набережній у центрі міста, передає кореспондент УНН-Центр.

Сьогодні представники Вінницької молодіжної ради спільно із студентами Вінницького торгово-економічного інституту організували флешмоб “Вінниця у вишиванці”. Над орнаментом почали працювати зранку, аби прикрасити центр міста.

“Вишиванка насправді була намальована в минулому році, ми її відновлюємо. Ескіз обирали самі, щоб його легко було малювати, самі придумували, самі компонували. Малюємо трьома кольорами: чорним, білим та червоним, які найчастіше трапляються у вишиванках. Тим більше, що вони яскраві. У Вінниці це 100% найбільша вишиванка шириною у три метри та довжиною у 25 метрів. Цьогоріч ми її продовжили ще на 10 метрів”, — зазначив голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира.

На створення найбільшої вишиванки Вінниці пішло 45 літрів фарби, по 15 на кожен із трьох кольорів.
1 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 293 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль