Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура У Вінниці з'явилася 25-метрова вишиванка

У Вінниці з'явилася 25-метрова вишиванка

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0700_e9864babc1770a077f75a0fd693354780bfddd14.jpg

Два десятки студентської молоді створили найбільшу у Вінниці вишиванку. Орнамент, схожий на вишиванку хрестиком, довжиною у 25 метрів красуватиметься на набережній у центрі міста, передає кореспондент УНН-Центр.

Сьогодні представники Вінницької молодіжної ради спільно із студентами Вінницького торгово-економічного інституту організували флешмоб “Вінниця у вишиванці”. Над орнаментом почали працювати зранку, аби прикрасити центр міста.

“Вишиванка насправді була намальована в минулому році, ми її відновлюємо. Ескіз обирали самі, щоб його легко було малювати, самі придумували, самі компонували. Малюємо трьома кольорами: чорним, білим та червоним, які найчастіше трапляються у вишиванках. Тим більше, що вони яскраві. У Вінниці це 100% найбільша вишиванка шириною у три метри та довжиною у 25 метрів. Цьогоріч ми її продовжили ще на 10 метрів”, — зазначив голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира.

На створення найбільшої вишиванки Вінниці пішло 45 літрів фарби, по 15 на кожен із трьох кольорів.
1 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 356 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль